Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Yaklaşırken Devlet Büyüklerinden İstekleriniz

Ya kardeşimm çok güzel söylüyorsunuz mücadele edelim ama neyle kimle ya görme engellilere yok yapıp yolu duvarda bitiren aralarına ağaç diken gerizekalılıarla mı afedersiniz ama ben neyle kimle mücadele edeceğim bu zihniyet baştan gitmediği sürece bi şey olmaz 3 aralık değil 33333333 Aralık olsa nafile

Ya kardeşimm çok güzel söylüyorsunuz mücadele edelim ama neyle kimle ya görme engellilere yok yapıp yolu duvarda bitiren aralarına ağaç diken gerizekalılıarla mı afedersiniz ama ben neyle kimle mücadele edeceğim bu zihniyet baştan gitmediği sürece bi şey olmaz 3 aralık değil 33333333 Aralık olsa nafile

Kötülerle mücadele, banane diyenlerle, Sus pus olanlarla, Bişey yapamazsınız diyenlerle olumsuzluk adına kim ne varsa hepsiyle....

Bu sarı taşlar görme engelliler için yürüme yoludur, ne döşeyen bunun farkında nede gören iki ayaklı yaratıklar.

Acizlik diz boyu :(

faruk34;
Genel olarak katılıyorum...

serdaruz;
Adamların asıl amacı biz miyiz ki?Cepleri...
Vicdân kalbde değilde cepte oldukça da bu iş böyle devam eder!!!
Şerefsiz falan demek serbest mi forumda bilmem ama beyinsiz herifler "GÖRME ENGELLİ İLE ALAY EDİYORLAR ÂDETA!!!UTANMAZLIK!ÂDÎLİK!!"!
Herkes mi görme engelli yaw!?

Evet devlet kadar diğer dış etkenlerde önemli "Özel sektör , Bakış acısı ( Nasıl bakarsak öyle görürüz) , Sosyal alan (Bu alanda devlet hariç ama + etkisi azımsanmaz) yani toplum olarak" düzeltilmesi gereken bir çok sorun var ... Vs vs vs. hepsini defaatla yazsak nafile bilenen de öte gidilmiyor...

engelli milletvekilleri olmalı. memleketteki seçmen sayısının vekil sayısına oranı kadar orana sahip olmalı.

mıllet vekılı olsa nolur, meclıste enaz bır bdp gurubu kadar grubu olmalı adamlara bak kok sokturyolar ıstedeıklerını de alıyolar, ılk genel secımde ETP ıyı hazırlanmalı 18ını gecmış secıme uygun kaçengellı var bılmıyorum ama; aılelerını saymıyorum tek kendılerı verse 5m eder heralde buda tam olarak %10 yapar sız vermeyın ben vermeyım kım verecek takım tutar gıbı chp akp kafasını bırakın dakendı işinize bakın yoksa akpnın ınsafına kalırsınız ...

Tekerlekli sandalyede çalışanların mesai saatlerini 6 saate düşürsünler oturarak çalışmak normal bir çalışana göre çok daha zor ve yorucu...

engelli engelsiz ayrımının olmadığı bir dünya..

Değerli dostlar bu resime bakın bakalım ne göreceksiniz?

(Benimle aynı seviyeden poz vermiş farkettiniz mi? İşte empati bu..)

ben lokman ayvanın adını son millet vekilleri seçimi yapılmadan 1 kaç ay önce duydum.
şafak beyi de hiç bilmiyorum. bize sahip ççıkacak vekil kendini bize tanıtmalıdır aslında. biz nerden bilelim mecliste bizi temsil eden var mı yok mu diye.

Üst Alt