Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

29-30 Kasım- 1 Aralık Kayseri-Kozaklı Kaplıca Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ne_Mutlu

Aktif Üye
Konular
62
Reaksiyonlar
0
ORGANİZE
Değerli üye ve arkadaşlar Anadolu Ortopedik Engelliler Derneği olarak yılda iki kere üye ve ailelerini sosyal ve rehabilitasyon yaptırmak üzere Kozaklı etkinliği düzenlediğimiz organizasyona İl dışından da katılmak isteyen engelli arkadaşlarımızı bekleriz

TARİH
29 30 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında organizasyonumuz 2 gece 3 gündüz olacaktır

OTEL
Nevşehir Kozaklı Grand Termal Otelde yapılacaktır Otel konsepti sabah akşam açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği günlük kişi başı 85 TL 7-12 yaş arası çocuklar yarı ücret akşam canlı müzik

NOT
İl dışından Katılım yapmak isteyen arkadaşlar 20 kasım a kadar kişi başı 50TL otel kaporasını yatırmaları gerekmektedir
Kaporasını yatıran katılımcı arkadaşlar banka dekontunun bir Fotografını çekerek 0506 828 55 38 nolu WhatsApp tan göndermeleri rica olunur

BANKA
Hesap sahibi: Mustafa KAHVECİ
Banka adı: Türkiye iş bankası
Hesap no:256823432
İban no: TR36 0006 4000 0015 3070 6806 35
Şube :Sahabiye /KAYSERİ

İLETİŞİM

Mustafa KAHVECİ: 0506 828 55 38
Efdal ÖZKARTAL :Ž 0533 549 80 68
Zehra Aşık : 0535 544 89 56

WEB
Kozaklı Grand Termal Hotel Fiyatları |*

selam arkadaşlar. 2 kişi urfadan gelmeyi düşünüyoruz. urfadan gelirsek,kayseriye mi yoksa nevşehire mi gelecegiz.

3 gündür bir soru sordum hala cevap bekliyorum ve vaz geçiyorum. bir soruya cevap vermeyen kişinin buluşma organasizyonundan da bir şey çıkmaz.yazık o kadar masrafa. Mustafa kahveci'ye faceden arkadaşlık yolladım onuda kabul etmemiş hala.

merhaba kozaklı nevşehir e bağlı ama kayseri ankara yolu üzerinden devam edip sağa gireceksiniz organizasyon sahibi değilim sadece gördüm cevap vermek istedim teşekkür eder iyi günler dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt