Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Ocak ayında Evde bakım aylığı ne kadar olur?

Bir sonraki zam ise Ocak 2024'te son 6 ayın enflasyon farkına bağlı olarak zamlanacak. 3 Kasım Cuma günü açıklanan enflasyon oranlarıyla birlikte Ocak 2024 öncesi 6 aylık enflasyon artış oranının 4 aylık verisi belli oldu. 4 aylık enflasyon farkına göre Ocak 2024'te evde bakım maaşlarına en az yüzde 40.39 zamla 7 bin 157 lira olacak.

internette böyle birşey var

Belli olmuş diye birşey yok. 2024 3 ocak günü herşey belli olucak. Herkesin beklediği şuanda asgari ücretin yılbaşı gelmeden açıklanması. 2.toplantıda 18 aralıkta gerçekleşecek. 3.toplantı sonucunda inşallah karar verilir. Beyaz mı siyah mı ortaya çıkar.

Evde bakım maaşı ne kadar oldu bilgisi olan var mı

Evde bakım maaşı nekadar oldu bilgisi olan var mı?

Güzel kardeşim 2024 3 ocaktan sonra belli olucak. Neden şimdi soruyorsun sebeb nedir?

31 Aralıkta raporum bitiyor. Ocak ayında Aralık ayının EBM'si yatar mı?

raporların süresi 30.06.2024 de kadar uzatıldı bilgin olsun

Son düzenleme:
ÖTV muafiyeti için yeni rapor aldım. Ocak 5 gibi çıkacak rapor, o yüzden sordum.

Arkadaşlar tam net maaş olarak ne kadar oldu şimdi. Zam oranı açıklandı mı?

7607 Lira 27 Kuruş aylıklarımız hayırlı olsun. Az mı? evet aşırı az ama yapacak birşey yok. Bununla idare.

Bakım maaşları zamlı olarak bu ay yatırılır mı? İyi akşamlar

Evde bakım maaşları işçi hesabı ile önce iş yani önce bakım sonra maaş, memur hesabı gibi önce maaş sonra iş değil

acaba, %5 evde bakım aylığını da kapsar mı?

@1234apo
Bakım maaşlarında zam farkı diye bir şey yok çünkü ocak ayında alınan aralık maaşıydı ve dolayısıyla zamsız ödendi. Bu ay ise ocak maaşı yani normal zamlı olarak 7600 lira yatacak. Genelde son aylarda ayın 14'ünde yatıyor.

@thrax
Hayır, kapsamaz. Çünkü zaten bakım maaşlarına memur maaşı zam oranı olan %49.25 zam yapıldı.

Bakım maaşı en son ocak 14 aldım fakat annem Ocak 16 sında vefat etti peki ben bu ay alicakmiyim bir bilen varsa söylesin lütfen sayın yöneticiler bir bilgi.

Başınız sağolsun.ALLAH rahmet etsin.

Bu konuya fazla hakim değilim ama şöyle oluyor sanırım.

Ödemeler bir ay geriden geliyor...yani önce hak ediyor sonra alıyorsunuz.

En son ocak 14 de almışsınız...anneniz Ocak 16 da vefaat etmiş..bu durumda ödeme yapılmaz..eğer ödeme yapılırsa parayı çekmeyin...geri isteyebilirler.

Ödemeyi yapan kurumu arayın...net bilgi alırsınız.

@Gülsüm kartal

Üst Alt