Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2023 Seçim Anketi

2023 Cumhurbaşkanı seçimlerinde kime oy vereceksiniz?

• Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 39 35.1%
  • Muharrem İnce

Oy: 4 3.6%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Oy: 59 53.2%
  • Sinan Oğan

Oy: 9 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    111
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabiki Recep Tayyip Erdoğan. Seçimi ilk turda %51 ile alacağız.

Seçimler sosyal medyada yapılsa Hdp birinci çıkar, chp de ikinci.
Dolayısıyla ciddiye alınmayacak tek yerdir sosyal medya.
Algılarla, trollerle, saçma sapan yorumlarla olmuyor bu işler.

Önce bu milleti tanıyacaksın !

44 yaşındayım ilk defa oy kullanacağım. Benim gibi tembel biri bile oy vereceğim diyorsa birşeyler değişmelidir, ve sanırım değişecektir.

Yolun açık olsun Kılıçdaroğlu.

1 oy Kemale 1 oy Merale

Bıktık artık 22 senelik bu ucube iktidardan
Gİ DE CEK LER

Arkadaşlar ben ilkin anketi görmemiştim, belki görmeyenler vardır. En üstte anket var, onu işaretlemeniz lazım.

kemal başkan seçim arefesi işten çıkarttılar ayağımı kaydırdılar ekmeğimle oynadılar ...
özellikle kamuya bağlı yerlerde yağcılık yalakalık diz boyu adamı olan borusunu öttürüyor... sütten ağzım çok yandı..

44 yaşındayım ilk defa oy kullanacağım.

bu yaşa kadar neyi beklediniz acaba ????

lütfen katılım saylayalım arkadaşlar, en azından enlellilerin adayı kim onu görelim.

Dün Kemal Kılıçdaroğlu seçmenlere bir çağrı yaptı. “Bu işi birinci turda bitirelim” dedi. Bu tür bir çağrıyı şu ana kadar Tayyip Erdoğan yapmadı, yapamadı.

Onun stratejisi seçimin ikinci tura kalmasını sağlamak ve 14 günlük süre boyunca her türlü manipülasyon ve provokasyon aygıtını devreye sokmaya dayanıyor....."

"2014’ten beri aslında AKP her seçimi kaybetti. Hile ve zorbalıkla ayakta kalabildiler.

"Türk halkı ayağa kalkmalı, ilk turda bu işi bitirmeli!"

https://www.turksolu.com.tr/turk-halki-turk-genci-ayaga-kalk-ve-birinci-turda-bu-isi-bitir/

https://www.turksolu.com.tr/

Kemal Kılıçdaroğlu. Değişim şart: Benim gençliğim gitti ,bari şimdiki gençler için kılıçdaroğluna vereceğim.

Bizde ki en büyük sorun. Efendim Apartisi yapmadı B partisi etmedi. Bak burada binlece üyesi var bir anket açılmış ama katılım sayısına bak. Olacak iş değil artık kafanızı sosyal meydadan kaldırın da haklarınıza sahip çıkın sürekli başka insanlardan bir şey bekleme işini bir bırakın ya.

Biz kazanınca herkez kazanacak benim adayımın icraatlarını saymaya sayfalar yetmez sizin adayınız bir çivisi varmı bu memlekete acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt