Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 sakatlık maaşı verilip Yeşil Kart verilmemesi?

uşak64

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar merhaba,
aralık ayında ödeme emri cıktı eşime ve bana 170 aradım eşiminkini bu cuma ya kadar alırsınız dediler bize evrak gelmedi.. gitsek alabilir miyiz parayı?

Bir de bize yeşil kart da vermediler. 6 sefer ret cevabı geldi. sorun ise babamın devlet dairesinde calışması dediler. ama bize 18 yaşından sonra bir hak talep edemiyoruz babamdan. bilmiyorum anlayamadım.
sakatlık maaşı alanlar isteğe bağlı ssk veya ciftci sigortası yatırabiliyor muyuz?

tc kimlik nosu ile hastanelerden bakılabilirsiniz dediler 2022 maaş alıp ta yeşilkartı olmayanlar bu kanun 1 ekimde yürürlüğe girmiş dediler
bilgi olanlar yardımcı olurmusunuz tşk

1)2022 maaşınımı alıyorsunuz?
2)Eşinizde 2022 maaşımı alacak?
3)Babanızla berabermi yaşıyorsunuz?

2022 maaşı alcaz
eşimde alacak
hayır babamla oturmuyorum
raan arkadaş

2022 maaşı alacağınız için yeşilkartta alabilirsiniz.Yeşilkartı vermemelerinin gerekçesi neymiş?

Sİz 24 yaşında olduğunuz ve 2022 maaşıda alıp,Babanızdan ayrı olduğunuz için yeşilkart alabilirsiniz.Yazdıklarımın dışında size herhangi bir neden söylendimi?

hayır ama vermiyorlar yesi kartı arkadaşım 1 ekimde cıkan kanunla ilgili bilgisi olanlar varsa bilgi alabilirmiyim teşekkürler

Üst Alt