Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı için aldığım rapor Evde Bakım için de kullanılabilir mi?

Konular
38
Reaksiyonlar
0
ben dün 2022 maaşı için hastanede heyete girdim. bir hafta sonrada gidip heyet raporunu alacağım.bundan öncede evde bakım parası için müracat etmiş gerekli olan evrakları teslim etmeye annem gittiğinde bana ait rapor istenmişti.o anda sağlık durumuma ait yeni raporum elimde olmadığı için bu evde bakım parası işlemini şimdilik askıya almıştım.dediğim gibi bu 2022 maaşı için çıkarılan raporun bir örneğinide evde bakım parası için kullanabilir miyim?artı aynı anda tabi kabul edilirse hem 2022 hemde evde bakım parası almam sorun çıkarır mı?hoş evde bakım parasını annem için alacaz ama.bu konuda aydınlatıcı bilgi alabilir miyim?saygılarımla

bu konuda bilgisi olan ve benimle paylaşabilecek olan bir arkadaş yok mu? yeniden rapor çıkarma eziyeti ile uğraşmak istemiyorumda...

Aynı raporu kullanabilirsin.Raporun fotokopisini hastaneye aslı gibidir diye onaylat.Evde bakım onaylanmış fotokopiyi kabul ediyor.

once 2022 baglansın..daha sonra evde bakıma basvuru yap.kolay gelsın..

Sağlık Kurulu raporunda ağır özürlü ibaresi varsa raporonu bakım aylığı içinde kullanabilirsiniz.

Evet Raman'ın söylediği gibi rapordo "ağır özürlü" ibaresi işaretlenmemişse kullanamazsın. yeniden rapor alman gerekli.

nihayet bugün zor bela rapor sonucumu aldım.sürekli agır özürlü ibareli ve özür durumuna göre tüm vucut fonksiyon kaybı oranı olarak %80 olarak belgelendi.bu hastalığa bağlı olarak gözlerimle ilgilli olarak o kadar sorun olmasına ragmen tek kelimeyi geçtim tek bir harf bile yok.(sürekli çift görme,bulanık ve perdeli görme)yine bu hastalığa bağlı olarak nefes alıp verme tıkanma sorunlarım var ama bunun içinde tek harf yok.bakalım bundan sonra ne olacak?artı fotokopi çektirdim ve aslı gibidir diyerekten onaylattım.saolun bilgileriniz için

Üst Alt