Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı bağlandıktan sonra evrak tahsis servisine neden gidiyor? [Soru]

CaMaDaM

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar az önce 2022 maaşı için takip sitesinde gelişme oldu.22-08-2008 tarihinde ilk aylık ödeme yazmasına rağmen bugün de yine takip sitesinde 24-09-2008 tarihinde evrak tahsis servisine gönderildi yazıyor. bu iş artık içinden çıkılamaz bir hal aldı ne dersiniz?

arkadaşlar bugün bir gelişme oldu ziraat bankasına gittik ve birikmiş maaşlarımın toplamı olan 4253 ytl aldık. 1-haziran-2007 tarihinde mal md başvurmuştuk ve 22-08-2008 tarihinde maaş bağlanmış rapor oranım %92 bu arada yarın da postaneye gidip eylül maaşımı alacağız bakalım.bilgi verdim durumum hakkında...

Hayırlı olsun! Güle güle harca :D Demek ki takip sitesine yazarken yanlışlık yapmışlar..

hayırlı olsun arkadasım ben zaten sürekli yineliyorum evrak takip sitesi bazen geç güncelleniyor o yüzden herkes irtibatlı olursa daha iyi olacak..

evrak takip sitesini nasıl yeniliyorsun anlamadım arkadaş açıklarmısın

arkadaşlar eylül maaşını alamadık bu birikmişin içindeymiş.ayrıca maaşlar üç ay bittikten sonra alınırmış sanki çalışıp alıyormuşuz gibi yani peşin ödenmiyormuş....

sedef19' Alıntı:
evrak takip sitesini nasıl yeniliyorsun anlamadım arkadaş açıklarmısın

yeniliyorum demedim sürekli bunu vurguluyorum evrak takip sitesi bazen geç güncelleniyor bilginiz olsun..
yineliyorum dedim sedef.

güle güle harca dost.üç aydan üç aya şuan için 808 ytl alacaksın

saglicakla

camadam ödeme emri mektubu eline geldimi yoksa kimlik ilemi başvurup aldın bankaya

Üst Alt