Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı alıyorum. Engelliler için yapılan siteden konut alsam maaşım kesilir mi?

taloserhan

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
herkeze merhaba, yeni evliyim, %70 raporum var. 2022 maaşı alıyorum ve yeşil kartlıyım. eşimle aynı rahatsızlıgı taşıyoruz. eşime de %73 rapor verdiler onun 2022 raporunuda aldık ama daha göndermedik ankaraya
bir sorum olucak. eşimin memleketinde özürlüler idaresi sadece özürlülere yönelik bir koporatif evleri başlatıyor. sitenin çogunu iş adamları ve devlet tarafından karşılanıcak evler tamamen özürlüye yönelik tasarlancak... asıl sorum, ben bu koporatifi başlatan özürlüler idaresi başkanıyla birebir görüştüm, maaş aldıgımı yeşil kartlı oldugumuzu anlattım. bildigim kadarıyla üzerimize bir tapu alınmıyor. kendisi herhanbi problem yaşamayacagımızı 2022 maaşlarımızı almaya devam edecegimizi ve yeşil karttan yararlanabilegimizi söyledi.
bu konu hakkında bilginiz var mı? yada nereyle görüşebilirim bu konuyu? çünkü yeşil kartımın yanmasını istemiyorum. rahatsızlıgım devamlı tedavi gerektiriyor (her ay 2 ünite kan alıyorum)
beni aydınlatır sevinirim
iyi çalışmalar

iyide araban motor yada evin varmı diye bakıyorlar üzerine bende yoktu ve maaş baglandı yoksa maaş bağlanmazdı nasıl ev olunca iptal etmezler yanlışlık var bence bunda

harbi biri, cevap yazdıgınız mesaj 2008 tarihine aittir. o zamandan beri kaç mevzuat değişti.

lütfen mesajları okurken mesaj tarihine de bakınız:)

Üst Alt