Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2013 Ocak ayı için bakım parası alan iller..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oscar71;
kesinlikle katılıyorum ben yarın sabah saat başı arayacağım. daha doğrusu aklıma kim gelirse farklı farklı yakınlarıma aratacağım.

soner ısrarla aramak sonuç vermez demişsin, evet haklısın bu ay için sonuç vermez. ama bu ay ve önümüzdeki ay böyle kararlı bir şekilde hepimiz ararsak bir kaç ay sonra maaşımızı erken alabiliriz.

ben 2. maaşımı alacağım. 16-17 ocakla maaş alanları okuyunca bu güne kadar o bahçelievlerdeki sosyal hizmetler binasının altına bir engelli arkadaşım tarafından dinamit konmamasına şaşırdım vallahi... zira böyle devam ederse bizzat o dinamit konusunu organize edebilirim.

neyse, 2 ay sürekli aramamızın ardından bir kaç yetkiliye güzel bir mail hazırlasak, telefon kayıtlarına da bakılıp aksiyon alabilirler.

sevgiler

24 01 2013 ..afyonkarahisar evde bakım aylığı yatmıştır..673 tl...

yasminn;

Önceden her ayın 20 sinde yatıyordu istanbul. Geçen ay 25 inde yattı bu ayda geç kaldı anlaşılan. O ki
İstanbul un günü değişti

manisaya ne zaman yatcak bir bilgisi olacak varmı

manisaya ne zaman yatcak bir bilgisi olan varmı???

Arkadaşlar şu an itibariyle kocaeli daha yatmamıştır.. Lütfen kocaeli yatan arkadaş ilçe'yi bir zahmet yazsın.. Kocaeli sosyal hizmetleri aradım bu gün yatar dedi..lütfen yanlış bilgi vermeyelim..iyi günler..

Kocaeli ocak 2013 maaş yattımı yatmadımı...

Arkadaşlar kocaeli ocak maaş'ı yatmadı.. Yatan bir arkadaş yazsın lütfen.. Ve bu gün yine sosyal hizmetlere sordum bu gün içerisinde yatar dedi.. Lütfen konu hakkında bilgisi olan paylaşsın..teşekkürler..

Kocaeli evde bakım parası ne zaman yatacak...

Arkadaşlar 25.01.2012 tarih ve 20:45 saat itibariyle Kocaeli iline bağlı Evde bakım parası almamış bulunmaktayız.. Gün içerisinde iL Sosyal Hizmetlere telefon açtığımda gün içerisinde yatacağını söyledi.. Forumda Yatan iller kapsamında bir arkadaş 24 Ocak'ta saat 01.00 yattı demiş.. Fakat yatmadı nedeni nedir ve ne zaman yatacak..Ayrıca bu Dezenformasyon ( yanlış bilgi) mümkünse paylaşmayalım..
Ve burada biz hepizmiz aynı gemideyiz birbirimize yardımcı olalım..
Allah'a emanet olun..

Yaşar bey.. merhabalar..
Ben Darıca'da ikamet etmekteyim.. Şu dakika itibariyle bize maaş yatmadı..Bu konu hakkında bir bilginiz mevcutmu.. Saygılar..

Ümit bey..Bize yatmadı acaba a ilçe olarak değişiklik olabilirmi ...saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt