Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2012-ÖMSS / Kura İle Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzu Yayınlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osman185470;

şimdi klavyeden home tuşuna bas ve sağdakı turuncu reklı yenı konu aç butona tıklayıp konu başlığı ile devam et ;););)

ÖMSS sonucuna İtiraz ettim ösym den olumlu bir sonuç alamadın 7 tane kadar netim gitii , hiç boş cevap bırakmadığım halde 2 tanede boşum çıktı...Ömss sonucunu mahkemeye taşıya bilirmiyim...

Bilgisi Olan varmı....

Bu Arada ömss kişiye özel optik cevap anahtarlarınıda ÖSYM yayınlamadı....Kimsninde çıtı çıkmadı...

sendemi mahkemeye vermeye hazırlanıyorsun

yoksa optik cevap kağıtlarını.....................

Ek Yerleştirme ......Önemli

yarın saat 10 dan sonra bu no yu arayalım :: 0312 229 11 10 :: tekrar alım olacakmı, ilave öğretmen alınacak mı sorularımıza cevap verilecektir ,,engelli toplantısı yapılacak ,, fatma şahin in sekreterinden aldım no yu

Bu yazı memurlar netten alıntıdır.

Ek alımlar hakkında .. önemli !!!! (Memurlar.Net - Forum)

Ben öğretmen alımı olacağına o kadar inandımki. tercih bile yapmadım.

Serkan Ergün arkadaşlar sosyal bilg. mezunu. 87,2 aldım tercihlerim sırası ile: 1/ kamu hast. mus. 2/ kamu hastaneist. 3/meb ist. 4/kamu hast. erzurm. 5/kamu hastane van 6/ kamu hastane urfa 7/ kamu hastne tarbzon 8kamu hastne ankara 9/kamu hastane antalya. 10/kamu hastane balıkesır. 11/kamu hastane izmir. 12/kamu hastanekonya 13/meb erzurum 14/rtük ankara 15/ kamu hatane bitlis şansım ne fikri olan varsa cevap yazarsa sevinirim sıralamam 141

osym girişim

özürlü kura için yayın lanan liste hep hata veriyor ama aday listemi gire biliyorum
neden acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt