Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2012 Engelli Memur Alım Sınavı ÖMSS içeriği ve tarihi değişti: Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yıllardır aylardır hep bir merkezi sınav sistemi çıkacak diye bekle sonra düzenlemeyi bekle nedense bize gelinçe herşey agır agır işliyor veya yasalar bize gelinçe bekliyor bu nasıl iş anlamak mümkün degil bençe ortaya su çıkıyor bizi resmen adam yerine koyan yok iştesin devlet bizi işe yeleştirir sıvanmış bunlar hikaye türkiye cumhuriyetinde bize yapılan engeliiye yapılan resmen ortada yıllardır bekleyen kim biz acılar ceken kim biz iştediğimiz ney sadece iş çok mu şey bekliyoruz devletimizden çok merak ediyorum

demiş... xxman arkadaşım ,sence bu adamlar böle bir güncelleme varsa senden önce haberi olup (yani bakan dillendirmeden) orada ki tarihi değiştiremezmiydi..senmi önceliklisin,yoksa koskoca ösym kurumumu öncelikli böle bir bilgiyi öğrenmek için..bakanın konuşmasını 1000 kişi duymuşsa,o sitede tarihi değiştirerek 100 bin kişiye duyururlar..lütfen ortamı gerici,panik yapıcı yorumlar yapmayalım..bazı arkadaşların yorumlarında fikirden çok ortamı gerici sözler okudum..olmasın böyle..mantık olarak düşünelim önce.. KARDEŞİM HER AN DEĞİŞEBİLİR TARİH HENÜZ BELİRLENMEMİŞSE DEĞİŞENE KADAR SON DURUM GÜNCELDİR AMA ATIYORUM 1 HAZİRAN DENDİĞİ ZAMAN BİLGİYİ GÜNCELLERLE R .DEĞİŞİKLİKLERE KARŞI DİKKAT EDİN DİYE NOT DÜŞÜLMÜŞ... DEMEK Kİ HER AN DEĞİŞEBİLİR PANİĞİ BEN YARATMIYORUM DİKKAT EDERSEN...

golden_heart;

golden_heart Rapor Konusundaki görüşlerim değişik kaynaklara dayanmaktadır. En son 14 Ocak 2012 Özürlü Raporları Yönetmeliğini detaylıca inceledim.. 16 Aralık 2010 Yönetmeliğinden farkları nedir onlari araştirdim, sadece usulen bir farkı var Özürlüler İdaresi Başkanlığı Yerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı geldi, yürütme açısından bir degisiklik.. Ayrica bir cok raporu inceleme fırsatım oldu, onları karşılaştırdığımda yukarıdaki yorumları yapmış oldum... Sitede bir soru soruldu, gücüm yettiğince bilgim ölçüsünde cevaplamaya çalıştım...
golden_heart "
29 nisanmı yoksa gerçekten haziranmı ? " --> bu sorunun cevabı da 29 Nisan 2012, cunku
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Resmi İnternet Sitesinde bile ÖMSS 29 Nisan 2012 Tarihinde yapılacaktır diyor, aynı şekilde ÖSYM nin Sınav Takviminde de bir değişiklik yok.. Linklerden de bakılabilir :1-) Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı | 2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı (Ömss) 29 Nisan 2012 Tarihinde Yapılacak2-) ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi
Bence Bakan Fatma ŞAHİN'İN " HAZİRAN Ayında yapacağımız Sınav " açıklaması ya " DİL SÜRÇMESİDİR " ya da ; sınav değil de , sınav sonrasında özürlü boş kadrolarının yer alacağı alım sürecine ilişkindir.

ÖMSS tarihi 29 Nisan 2012'dir ...

[FONT=tahoma]Bakan Fatma Sahin`nin bu videosunu izledikten sonra sinav tarihinin yine 29 nisan 2012 oldugunu degismedigini soyleyebiliriz. Yani sanırsam sınav Nisanda , atamalar Haziranda [/FONT]:)[FONT=tahoma][/FONT]​

Güzel haber inşallah sınava giren bütün herkesin ataması en kısa zamanda olur....

Raporların degısmesını neden bukadar sorun edenler var anlamıs degılım degıstırı verın ısınızı garantıye alın arkadaslar

bakan şahin bence konuşurken tarihleri şaşırdı nisan demesi gerekirken mart dedi ... her neyse benim anladıgım bu konuşmadan yani sınav nisanda atamalar haziranda.

bakan şahin baştan beri 29 nisan tarihini hiç kullanmadı neden acaba

arkadaşlar mart yada nisan fark eder mi bunları tartışacağınıza sınava hazırlanın bence yoksa martta da yapılsa nisanda da yapılsa fayda etmez

arkadaşlar bu kadar bekledik sabırla bekleyelim

şu kılavuz yayınlansın başka bişey istemiyorum vala.

[FONT=tahoma]Herkes onu bekliyor zaten 4 gözle :)[/FONT]

arkadaşlar şu an ziraat bankasında çalışıyorum.Bu sınava girip atandığımda direk istifa edip memur olma şansım varmı acaba ?

Bunlar bizi düpedüz aptal yerine koyuyor.yaptıkları sadece kendi reklamlar, yok şöyleydi de böyleydi de, bunlar reklam kokan hareketler mike.

klavuz sınavdan sonra yayınlanacak galiba bu gidişle :)

Konuyu kapatın milletin midesini bulandırıyor bal gibi sınav nisanda görunce bi tuhaf oluyom

insanların umutlarıyla oynayan bu umut tacir ve simsarlarını unutmayın hiçbir zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt