Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 kodlu Bilişim Teknolojileri Alanı kaç kişi?

CrystaL

Üye
Konular
54
Reaksiyonlar
0
2011 Nitelik kodu ile tercih yapacak arkadaşlar ? tercih robotundan baktığımda Türkiye genelinde 19 tane kurum verilmiş yazıklar olsun.

Aynen öyle 19 kadro verilmiş bakalım neler olacak. Puanın kaçtı senin ?

63 puan zor olacak gibi hayırlısı olsun, sizin kaç ?

Bölümünden tercih sayısı az diye isyan ediyorsunda kardeş Ya senin aldığın 63 puana ne demeli hiç çalışmadan girmişsin sınava kendine hiç suç bulmuyorsun kadro az diye yakınıyorsun. Biraz gerçekçi olmak gerekmez mi?...

Eshat;

Ben kendimi tek düşünerek yazmadım güzel kardeşim, çalışıp çalışmadığımı da bilemezsin.

Biliyorum kardeşim. Sen aslında iyi niyetle düşünüyorsun. Kadro çok olsun diyorsun. Haklı bir talep kabul ediyorum. ama 63 ile bana çalışarak sınava girdim dersen sözüm olmaz....

Eshat; Evet çalışamadım ama 63 puan aldım diye de tercih yapmayım mı ? intihar mı edeyim olursa yoğurt olmasa cacık kardeşim.

İşte çok güzel bir söz söyledin 'olursa yoğurt olmasa cacık kardeşim. '
Aynen katılıyorum. Böyle düşünüyorsan sıkıntı yok. Hakkında hayırlısı olsun. Kısmet diyelim.

eshat sen kaç aldın kardeşim ?
cyrilstal puanın düşük ama belki sınava bilişim tek az girmiştir gelme ihtimalide olur hiç belli olmaz

saltuk buğra; İnşallah kardeşim teşekkürler sağolun.

Benim puanım 79.7 İlk tercih olmazsa 2. yi bekleyeceğim.

OttoEmpire;

yerleşebildiniz mi bir yere ?

2011 nitelikle Meslek Lisesi Bilişim Mezunu yerleşen var mı arkadaşlar ???

Benim puanım da 79 küsür, ben de yerleşemedim malesef.. :( Bilgiişlem bölümüm.

Benimde olmadı 2. ciye nasipse. 2013 de yapılan atamada 76 ya kadar düşmüş.

[FONT=Calibri][SIZE=3]Konu tarihi eski yeni konu açmak istemedim hortlatalımkonuyu var mı 2011 ile tercih yapan arkadaşlar?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

73 Benim puan Konya Meram B.işletmeni yazan var mı?

Üst Alt