Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2009 yılında yurt dışından araç getirdim. Şimdi kaçakcılıkla suçlanıyorum!?

Ağır ceza,İcra haciz,Aile davalarına bakıyor biraz tuzludur ama tuttuğu işi bırakmaz,eğer gidecekseniz özelden isim soy ismimi vereyim gittiğinizde söylersiniz ona göre görüşürsünüz.Ofis telefonuna zor bakar sekreteri yok cepten ulaşabilirsiniz...Benimde Avukatımdır kendisi..

Avukat Filiz POYRAZ

Kaza Davama bakan ve davayı kazanan avukatımdır arsa,tarla,haciz,ağır ceza,davalarına bakıyor bu kişide eğer istersen cep telefonunuda verebilirim
Firma adı:[h=1]Avukat Kemalettin Kınıklıoğlu[/h]
Telefon Numarası:[h=3]+90 312 435 70 36[/h]

[TD="class: paddingbottom10, width: 120"] Adres: [/TD]
Süleyman Sırrı Sok. No:17 D:3
Sıhhıye, Çankaya, Ankara

yardımcı olabildiysem ne mutlu.

mac12 verdiğiniz numara yanlış gönülyarası yazdıgınız avukat ile görüşeceğim
başka tavsiyesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

arkadaşlar dava dosyasını aldım inceledigim kadarıyla yurt dışından aracı getirdiğim kişilerin araca kestiği fatura sahte bunu bilerek veya bilmiyerek yaptılar bunu bilmiyorum aracın o tarihte gümrüğe teslim edilen evrakları o zaman tamam görunuyor ama ileri tarihte müfettişin incelemesi sonucu aracın almanyada kesilen faturası sahte görunuyor ve müfettiş savcılığa savcılıkta iddianame hazırlayıp beni ve vekalet verdigim kişiler hakkında resmi evrakta sahtecilikten dava açıyor
şimdi bu durumda ben araç getirmek için anlaşltıgım kişi den davacı olablirmiyim veya onun hakkında savcılıga suç duyurusunda beni dolandırdı faturası sahte çıkmış diye ayrıyetten bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunabilirmiyim bu davadan ayrı

Yurt dışından araç getirmeyi düşünenler dikkat edin

yurt dışından araç getirmeyi düşünen arkadaşlar sakın böyle bir hata yapmayın ben yaptım siz yapmayın hayatınızın en buyuk hatası olur özellikle tanımadıgınız kişilere hiç getittirmeyin aradan 4 sene geçse bile aracınızın evrakları sahte diye başınıza bunlar gelebilir

ben 4 yıl önce getirdim başıma şimdilik bunlar geldi kısaca yazıyorum artık korkuyorum dar ağacında asılmaktan veya muebbet yemekten

1- sincan asliye cezada resmi evrakta sahtecilikten 2 ile 5 yıl hapis istemi ile kamu davası açıldı

2-kabahatlar kanunu çerçevesinde 34.500TL yurda kaçak mal sokmaktan idari para cezası kesildi (34 bin ödedik de 500 ü kaldı birde 500 var )karara itiraz etmeden 15 gun içinde ödersem 25.400TL ödeyecekmişim :) ama lütfetmişler itiraz hakkım varmış allahtan

3- aracımın kamuya geçirilmesine karar verildi

yakında dar ağacına asalar diye korkuyorum arkadaşlar yurt dışından araç getirirmeyi duşunen arkadaşlar sakın bu hatayı yapmayın benden uyarması

İbretle okuyorum bunları! Çok can yakıcı bir durum...

Syn oturan boğa aynen katılıyorum.
Çok can yakıcı bir durum ben dedim bir suçlu aranır kurban bulunur ve infaz olay bu kısa sürer bir kişinin canı yanar evveliyatı araştırılmaz güel ülkemin yamyam simsarları sizi seviyorum.

kunta;

telefon numarası fax ve adresi netten bulup paylaştım. Tel değişmiş olabilir ama adresi doğrudur ziyaretine gitmiştim çünkü

Üst Alt