Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2008 yılı içerisinde Özürlü Kimlik kartı alan var mı? [Soru]

meopius

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
19 temmuz 2008 de çıkan Resmi gazeteye göre Özürlü Kimlik kartı yeniden verilecek deniyor.
Bugün Ankara İl Sosyal Hizmetleri Müdürlüğü Özürlüler Dairesine gittim. Oradaki görevli memur henüz verilmediğini söylüyor. Yakın zamanda verileceğini söylüyor.
Merak ettim de aramızda Özürlü Kimlik Kartını Alanlar varmı? :Hangi İl ve ne zaman aldı?

niyee sürekli deişioki:S
ugras dur..
heryerden bi belge bi kagıtt
of sıkıldım..

of

ben gıttıgım de bana bı yonetmelıkden soz ettıler o da su: saglık raporu 16 temmuz 2006 sonrasına aıt olacakmıs yanı bu tarıhden once alınan raporlar kabul edılmeycekmıs. malesef kı tekrar rapor almak zorundayız tabı onu da %40 oranında verırlerse %38-39 oranlarına dusmeye basladı oranlar son yapılan degısıklıkler ıle bırlıkte allah herkese kolaylık versın

meopius
evt aynını banada söylediler bursada yani

Soruma cevap almadım...

Bu sene içerisinde ÖZÜRLÜ KİMLİK kartı alan varmı?

Araştırdım bana verilen bilgi şu: ÖZÜRLÜ KİMLİK kartı gecici durduruldu. Gerekçeleri: birileri dava açmış. Dava özelliği de bu durdurulma işlemini gerçekleşmiş.

Aramızda Bu sene içerisinde Özürlü Kimlik Kartı alan var mı? Varsa hangi tarihte nereden aldı öğrenmek istiyorum.

konu hakkında bilgisi olan yokmu

konu hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar aydınlatıcı biri bilgi sahibi olsak

Üst Alt