Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. el otomatik vitesli fren gaz tertibatlı otomobil almak istiyorum..?

yaramaz1981

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar...
Ben 2. el engelli plakalı otomatik, fren gaz tertibatı elden kontrol edilebilecek şekilde yapılmış bir araç almak istiyorum. Yurt dışı raporuyla falan uğraşmak istemiyorum.
Aracını satmak isteyenlerle veya bu işle ilgilenen galeriyle -varsa- irtibat kurmak istiyorum.
Bir de bu işin ne gibi yasal prosedürleri var. Ne yapılması gerekiyor? Nelere dikkat etmek gerekiyor? Bilgilendirirseniz sevinirim...
Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

yok birader ben naklihane gümrüğü falan uğraşmak istemiyorum. Uğraşamam da zaten. Yurt içinden engelliden temiz ikinci araç arıyorum. İlgine teşekkürler...

2006 YILINDA İTHAL ETTİM BRC MARKA LPG VAR. KM BAKIMLARI TAM . SORUNSUZ . MEMURDAN 13300 YTL 0 533 3915828 1996 model 316i bmw özel bir araç. lastikler yeni .kışlık lastikleride var.

birader 202500km ne demek yaa... Dünyayı 5 kere turlamış bu araba... :mrgreen:

selam yaramaz1981 bey ben de araba var passat kombi 1.6 automatik el gaz kumandali kilama abs 4 elektiriklicamli model 1999 km. 123000 yesil su fiatina veriyorum 6750 euro ankaraya teslim (Gümrük dahil) 400 ytl sen ödecek olan bu masrafi baska yok isterse tel ve msn taner.tefenlili@gmx.de tel 00491791182474 ulasabilirsin saygilarimiz arz ederiz cvp bekliyorum

merhaba,
yaramaz1981 gazi bir arkadaş 95 model audi A4 satıyor ismi alattin tel. 05366960847

bende var 85 mercedes 2.5 dizel otm curuk carık vuruk yok.. kaç para eder?

yaramaz kardeş bende otomatik vites avrupa klimalı çok temiz brodway var tertibatı var.ama plakası normal.yani özürlü değil.almak istersen ara sadece klimanın gazı bitik başka sorun yok.model yükselteceğim.05437983226.uygun fiyattır.

slm arkadaşlar özürlü arkadaşların kolaylık olması icin fren gaz tertibatları mevcuttur her araca uygun
msn: EGEBE68@hotmail.com 05443299942

izmirdekı arabalara da yapıyomusunuz unal bey

Mrb must 35 sehir ici ve sehir dışı önemli degil sadece araba markası ve modeli yazmanız yeterlidir yapılan tertibatı kargo ile yollarız ve orda sadece montajını yaparsınız montajda normal oto tamircisi veya kendinizde yapabilirsiniz

Üst Alt