Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. el işitme cihazları satın alan firmalar kişiler var mı? Varsa nasıl ulaşılabilir?

elimde kullanmadığım kanal içi bernafon acriva 9 , bernafon juna 9 işitme cihazları var.

Hepinize Merhaba
Elimde Resound VE 270 DVI sıfır ayarında 2.el işitme cihazı mevcuttur
İlgilenen arkadaşlara İstanbul/Beylikdüzü ....Cengiz : 538 484 07 01 Hoşçakalın

phonak virto v90 premium işitme cihazı. hiç kullanılmadı. fiyat 2500 .. kulak içi...

Arkadaşlar merhaba,
elimde sadece bir ay kullanılmış iki adet krem rengi Phonax Naida B30 işitme cihazı var.
Koklear implant yapıldığı için ihtiyaç fazlasıdır. Ben 5000 liraya aldım. 3000'e verebilirim.
İlgilenenler iletişime geçebilir.

Merhabalar kulağımda oluşan ani işitme kaybı dolayısıyla, Siser Earned Nano SP, işitme cihazını satıyorum. Aynı zamanda cihazın tinnitus özelliği vardır. Aldığım fiyat 1800, Satılık 1250 tl. Bana profilden mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

virto v90 kanal içi. dip kanal değil. hiç kullanılmadı. 3000 lira.
iki ay önce alınan dip kanal için oticon opn1 7500 liraya alındı. faturalı garantili. 6000 lira.
tel 535 446 36 29..

WİDEX EVOKE 110 çift işitme cihazları var, annem için aldım yaklaşık 3 hafta kullandı, sıfır gibi, garanti kapsamında kutular,belgeler mevcut, annem azimer olduğu için takamıyor. Satın almak isteyen iletişime geçebilir 0505 077 99 02
Merhaba cihazlar satıldı mı yetiniz netde

Mrblar satılık oticon dynamo sf4 var isteyen olursa yazsın fiyatta anlaşırız

arkadaşlar, elimde olanlar.
bir ay önce alıp kullanmadığım. faturası daha kesilmedi. alan kişinin adına kesilecek. bernafon zerena 9 dip kanal içi. görünmez. 6000 ne aldım. 5000 e veririm..

phonak virto v90 kanal içi . hiç kullanmadım. sıfırı 10000 lira. 3000 e veriyorum.

bernafon juna 9 dip kanal içi 2000 lira.

tel 535 446 36 29 izmir

Cihazları salı gününden itibaren 3500 liraya satacağım. 3000 liraya almak isteyen şimdi iletişime geçebilir.

Merhabalar,

Bu başlık altında daha önce de ilanımı açmıştım biz eski bir medikal bayiisi olarak elimizde kalan işitme cihazlarını çıkartıyoruz.

Şu an için sadece 2 cihazımız kaldı birisi Nitro 301 Sp bir diğeri ise İnsio 3Px CC. ikisi de Siemens marka üründür.

Ürünler hiç kullanılmamış olup sıfır kutusundadır.

İstanbul içi elden diğer şehirlere kargo ile gönderim sağlayabiliriz.

Saygılar.

Merhaba elimde 2 adet oticon siya 2 var 48 kanal 8 bant'lı. 13 ay garantisi var. kafamda fiyat belirlemedim özelden mesaj atarsanız. anlaşabılırz

İnterton gain 3 modeli nerdeyse hiç kullanılmadı. Ürünü şikayetten dolayı değil, ev taşınma işlemlerinde kaybettim sanıp yenisini almıştım. Ürünün aynı modelini hala kullanıyorum. Bunları da bulunca elden çıkartmak için satıyorum. Fiyat adet için geçerlidir. Ürünün sıfırı 6000liradir.

Siya 2pp mi garantisi varmi fiyat ne düşünüyorsun

2.el işitme cihazı mı satılıyor :)

daha fazla işitme kaybı yaşamak için sanırım

İnterton Alman işitme cihazlarım hala satılık ilgilenenler ulaşabilir 0505 806 04 92

2.el işitme cihazı arıyorum(Gözlük tip yada kulak içi)

2.el işitme cihazını satmak isteyen varsa görüşmek istiyorum.balıkesir merkezdeyim.
gözlük tip yada kulak içi ileri düzey olmalı.
05536182450

Windex unique fp 1 adet isitme cihazi 7 ay once alindi.Nerdeyse yeni gibi 5-6 kez kullanildi.2 yil garantilidir.3500 tl. Ilgilenenler bana 05326836922 den ulasabilir.

Windex dream fa-p 1 adet isitme cihazi 2yil once alindi garanti suresi doldu.Ancak herhangi bir arizasi yok. Dikkatli ve temiz kullanildi.Ilgilenenler bana 0532 683 69 22 den ulasabilir.Istanbuldayim.Fiyat 2000 tl

SATILDI

[-]Herkese hayırlı forumlar. Yaklaşık 4 ay önce babama aldığımız, ancak şu anda sağlık problemleri sebebiyle kullanmadığı işitme cihazını satıyorum. Oticon siya-1 bte modelidir. Cihaz 4 aylık olsa da babam bu süre zarfında belki 15 gün ya kullandı ya kullanmadı. Yaklaşık 20 ay garantisi devam ediyor. Bluetooth desteği ile iphone lara da bağlanabiliyor.

2000 tl düşündüğüm fiyattır. Duygu sömürüsüne girmek istemiyorum. Lakin cihaza çok daha fazlasını verdiğimizi bilen bilir. İhtyacı olan arkadaşlar mesaj atabilir.[/-]

Arkadaşlar elimde sağ sol kulak rexton marka işitme cihazı var babama aldık kullanamadı. Fiyatları yüksek baya ama almayı düşünen olursa yardımcı olmaya çalışırım. Borçla aldığımız için satmaya çalışıyorum. İstanbuldayım.

2.nci el kullanılmış Orta+ileri derece kulak içi işitme cihazına ihtiyacım vardır.Yardımcı olursanız memnun olurum.

Üst Alt