Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

14 yaşında ağır zihinsel engelli oğlum için eğitim..? [Soru]

canhan58

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Sevgili arkadaşlar, benim 14 yaşında ağır zihinsel engelli oğlum var, normal okulda kaydı var. ama okula gitmiyor. 5 sınıfa gidiyor gözüküyor
okuma yazması yok, hiç bir şey yok.
özel destek grup çalışması vermemişler. özel ders aldığı kurum bugün bana gelip 6 tane yer imzalıttılar. önceden baştan aşağı imzalıyordum...
benim sizden öğrenmek istededğim, raporu daha almadım, böyle benim çocuğum için çok mu kötü oldu?
Şimdi ne gibi özel eğitim kurumundan nasıl ders alıcak? hiç bir bilgim yok. çok üzüldüm. inanın bunu ağlıyarak yazıyorum.

mrb,benim sultanbeylide gittiğim biryer var.ümraniyeden felan öğrenci alıyorlar,belki sizin oradanda alırlar. isterse bir arayıp şansınızı deneyin.ÖZEL ULUÇINAR ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ Kurum Sahibi:SERHUN DORMANLI
TEL:0216 398 90 50 CEP:0532 712 34 22

benim çocuğumda 14 yaşında ve zihinsel ve fiziksel engelli.
beş sene bende eğitime getirdim ve şu an eğitime götürmüyorum, eğitime cevap vermiyor diye.
ama çocuğun sosyalleşmesi için bu tür ortamlara devam etmesinde fayda var.

Üst Alt