Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1200-1500 tl arası laptop tavsiye edebilir misiniz?

HP 15-AF110NT P0E94EA METALIC SILVER NOTEBOOK 1450 tl ye aldim teknosadan.

Bunlar fiyat olarak da kullanış olarak da çok uygun bakabilirsiniz :) CASPER CN TKI-3050A NOTEBOOK.
LENOVO IDEAPAD 100 N2840/2GB/500GB/15 6 /WIN10 80MJ00G7TX NOTEBOOK

Keşke @Life arkadaşın önerdiği laptopu alsaydınız, ikisi de AMD işlemcili ama arada çok fark var.
Aldığınız laptop şu anda Teknosa'da bile 1.299 tl.
http://www.teknosa.com/urunler/125033048/hp-15-af110nt-p0e94ea-metalic-silver-notebook
Arkadaşın önerdiğini alıp bilgisayardan anlayan bir tanıdığa windows yükletirdiniz olur biterdi.
Çevrenizde öyle biri yoksa bile çoğu bilgisayarcı yapıyor bunu, windowsu, gerekli tüm driverleri ve olmazsa olmaz programları da yükletip almanız sadece 50 tl ye mal olurdu size.
Ayrıca n11.com Türkiye'nin sayılı güvenilir alışveriş sitelerinden biridir. Daha geçen ay oğluma laptop aldım. Ben de linux yüklü aldım ve windows yükledim.

lenovo ve dell marka pc leri tercih edebilirsiniz bu iki markanın bi güzelliği de yerinde servis garantisi mevcuttur ..

4. nesil i3 işlemcili makinaları 1200 ile 1700 tl arasında bulabilirsiniz ..

Arkadaslar ben de laptop almak istiyorum fakat bu konuda fazla bilgim yok. Bir yüksek lisans öğrencisi olarak ödev,sunum,tez vs gibi nedenlerden dolayı laptop almam gerektiğini düşünüyorum. Uygun fiyata hangi markaları önerirsiniz?

sungate_

Teşekkürler ama bu laptop bütçemin çok üstünde. Benim bütçem 1000 ile 1500 arası..

Üst Alt