Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1 yaşında gelen...[O An]

SONBAHAR58

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Benim için hayatımda 1 yaşında iken bir gece yarısı olmuş gece yarısı ağlama uyanmış annem ve birde bakmış gözüm dışarda ne olduğunu anlamamış böcek ısırması sanmışlar sabah geçer sanmışlar geçmemiş
sonra sivasa doktora götürmüşler iğne ile gözün içinden kanı almışlar sonra eve göndermişler göz normale dönmüş 1 hafta sonra tekrarlamış yine doktora götürmüşler ve aynı yöntemle kan almışlar sonra ankaraya havale etmişler
zaten ne oldu ise ankarada olmuş 2 kere beyinden amaliyat etmişler sonra 2 kere gözden en sonunda ışın tedavisi vermişler 45 gün yapılan ışın tedavisi o yıllarda ilk çıktığı için çok fazla vermişler göz ve çevresini tamamen yakmışlar sonra ailemi göndermişler gidin 18 yaşına gelince getirin diye
tabi yanmış bir gözden ne çıkacak sadece başlarından atmak için göndermişler 1995 yılında karar verdim gözün bana bir faydası yoktu aldırdım ve o kadar yakmışlarki, göz kapağım felan tamamen erimiş protez takılmıyor
13 kez amaliyat oldum tabi bunların yanında kolumdan, kafamdan, 2 kere kasık bölgesinden, 4 kez ağız içinden deri dokusu aldılara canlandırmak için ama hiçbiri fayda vermedi
26 yıldır bandajla yaşıyorum hayatımdan mutluyum yaşam böyle de güzel buna şükür ediyorum bir gözümü bana bıraktılar en azından
benim sadece tavsiyem eğer bir hastalıkla karşılaştığınız zaman kesinlikle bir doktorun dediği tedavi yöntemini diğer doktorda öneriyor mu sorun, araştırın sonra yaptırın
artık öyle ki insanları deney faresi olarak görüyorlar
ben bunu yaşadım size hayatımdan küçük bir hikayesini anlattım yaşamım hep hastane köşelerinde geçti sağlığımıza kendimiz önem vermemiz gerekiyor önce sonra başkalarına emanet edelim
saygılarımla

slm

Bende katılıyorum bir dr. bagımlı kalmak yerine en olumlu ve çözüme yakın en meşekatli yolu kat etmek için baska dr'ların da fikrini ve görüsünü almak önemli...

zira ben tiroidden bir kez ameliyat oldum... Aynı ameliyat eden dr. hemen ikinci ameliyat için kolları sıvadı ve su an 3 dr. görüsünü aldım...

ikiside olumlu seylerin olabilecegini söyledi...ilaç kullanmamda hst. tedavisinde önemli bir rol oynayabilir hatta hastalığın seyri bile degisebilir dediler...

ve ben su an tekrar ameliyat olmadıgım ve diger genel cerrahi uzmanlarında fikrine basvurdugum için onca eziyetten kendimi kurtulmus sayıyorm...

Sizede çok geçmis olsun...

allah daha beterlerindenkorusun...

yüce rabbim yardımcımız olsun...

Bende cok amaliyat oldum 10 desem 15 desem sayısını bilmiyorum türkiyede yatmadıgım hastane yok denecek kadar az bende 1 yaşından beri bu sıkıntıları cektim bir doktorun dediği diğerini tutmuyor ama birde bazen caresiz kalıyorsun bu günümüzede çok şükür yaradanım beterinden korusun

geçmiş olsun der allah şifalar versin cümlemize yalnız şunu bilelim hiç bir zaman isyankar olmuyalım

abalı

ya buna şükür ben gözümü aldırdığımda bir hasta sol gözünü aldırcakken sağlam gözünü almışlardı sağ gözünü benide öyle yapmadıklarına şükrediyorum allahımın bugününe şükür

Bende senin gibi dr. Magduruyum ben 12 yaşında kaza gecirdim dr. Bişey yok dedi 2 gün sonra kalktıgımda sol gözüm görmüyordu

Hikayemiz aynı , ikimizde Doktor kurbanıyız, neyse Bunada şükür Diyelim

Üst Alt