Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ziraat bankası özürlü alımı oldu. Bilgisi olan var mı?

arkadaşlar ne zaman ilan verdi ziraat bankası ,bizim neden haberimiz olmadı:):):)

ziraat bankası kadir:) mustafa ilan vermediler işkur dan onlar bulup seni arıyorlar gerçi beni aramadılar ben duyum aldım ankarayı aradım benide dahil ettiler evrak verdim mülakata girdim mülakatı geçtim bugün arayıp salı günü başlayabilirsin dediler

ticet hayırlı olsun arkadaş rabbim daimlik nasip etsin

amin burcu teşekkür ederim Allah sizede nasip etsin

benım sorun su ziraat bankası kendı bunyesıne mi alıyor yanı kadrolu yoksa iskur üzerinden isci mi alıyor ayrıca ise baslayan ark maas ne kadar olcak bilgisi olan paylasırsa sevinirim ....

ziraat bankasi sözleşmeli 4a statüsünde aliyor eski adıyla sigortalı benide aradilar bende gittim mülakata kendi bölgemde kadro olmadiğini türkiyenin herhangi bir yerinde çalişabilirmisin dediler bende hayir dedim
gidenler şunu öncelikle düşünmesi gerekir norm kadro olayi yoktur yani memurluk gibi değil kendine güvenmeyeni kesinlikle yer yurt degiştirmesini tavsiye etmem çünkü 2 ay deneme süresinden sonra çıkarabiliyorlar devlet bankasi memur olduk diye düşünmeyin yukardada belirtiğim gibi sskli ve sözleşmedir maaş 1400 brüt ve 18 ay maaş verilir senede iki kere kasa tazminati alirsiniz çok yogun oldugunu ve asla normal mesai saatinde çıkarim diye düşünmeyin akşam kaç olursa artık bu bilgileri vereyim yani boş kadrolara türkiyenin neresine olursa olsun gönderiyolar memur olsak tamamda sözleşmelide bu sakıncali bi durum ayrica özelleştirmede şuan ilk sırada ve mutlaka özelleşicek
saygılar

arkadaşlar lise mezunu sözleşmeli işe başladım brüt 1000 tl maaş ikramiye temettü toplam 18 maaş genelde saat 19 da çıkıyorum işten sabak 09 iş başı işim çokta yoğun değil saat 12 ye kadar işlerrim bitiyor sonrasında rahatım

2 hafta önce bendebaşladım bulunduğum bölgede servis görevlisi olarak. 1364 tl brüt maaş + ikramiye vs maaşı var. Arkadaşın dediği gibi devlet memuru değiliz , belirsiz süreli yani sözleşmeli işci statüdüsündeyiz... Müdürümede sorduğumda bende 32 yıllık sözleşmeliyim demişti ziraat bankasında devlet memuru diye bi olay yokmuş :) Şu an da bırakmayı planlıyorum iş rahat ama stresli sonuç olarak para ile oynuyorsunuz, en ufak hatada banka cebinizden alacak açığı vsyi... Zaten şeker hastasıyım bide bu tür sitresle uğraşmaya niyetim yok Rabbim herkez için hayırlısını yazsın inş .Saygılar arkadaşlar...

Merhaba ,
peki kabul edilen arkadaşlar maaş konusunda bir şey dedilermi??

Saygılarımla.

Ticet hangi ildeyken Ağrı ya atandın uzakmıydın yani? Birde net aylık her şey dahil eline ne kadar geçiyor?Hayırlı olsun Allah utandırmasın :)

arkadaşlar lise mezunu sözleşmeli işe başladım brüt 1000 tl maaş ikramiye temettü toplam 18 maaş genelde saat 19 da çıkıyorum işten sabak 09 iş başı işim çokta yoğun değil saat 12 ye kadar işlerrim bitiyor sonrasında rahatım

1364 tl brüt maaşım var. İkramiye tememmütmüdür nedir onlar hariç.

ceren istanbul daydım fakat işkur kaydım vandaydı istanbuldan gittim anlayacağın ikramiye temettü sigorta yemek parası ortalama aya bölünce 1500 falan ele net geçen lise mezunu olarak iyi dileklerin içinde teşekkür ederrim

merhaba arkadaşlar siz nasıl başvuruda bulundunuz?
ben ziraat bankasını aradım. bulunduğunuz bölgede alım olursa işkurdan sizi ararlar dediler..sizin böyle mi oldu?
yoksa başka bir yere de başvurmamız gerekiyor mu? Ayrıca ben mersindeyim.burdan başvuranınız var mı?

ben hiçbir bankaya olmadığı gibi ziraat bankasınada başvuru yapmamıştım. İşkurdan kaydıma ulaşıp aradılar beni ve mülakata çağırdılar...

arkadaşlar ilkögretim mezunlarınıda alıyorlarmı acaba bilgisi olan varmı

sanmıyorum.. Ben mülakata gittiğimde herkez 4 yıllık mezundu ben vardım sadece 2 yıllık olarak.

yakın zamanda olur mu yine engelli alımı ziraat bankası için var mı çağırılan?

Üst Alt