Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yıllardır niye kurada çıkamıyorum?

Overlord

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
33
Yani soru size saçma gelebilir lakin 2019 ağustosundan beri engelli statüsünden işkurda kamu ilanlarına başvuruyorum ne asil çıktım nede yedekte çıktım bu kurada ne yapmamız lazım anlamıyorum ki yılladır bekliyorum ama sonuç aynı şans işi olabilir eyw da yani bir kerede mi dönmez o şans bize ösym de desen aynı halt bıktım artık ya yoruldum az önce ogm sonuçları açıklandı baktım yine olmayınca içimi döktüm merak ediyorum ölünce mi kurada çıkacam ? :mad: bazı rivayetlere göre işkurdaki bu kuralarda torpil dönüyormuş bilmiyorum doğrumu bir kez kurada torpil döndüğünü gördüm internette ama işkurmuydu bilmiyorum napalım ya illa milletvekilli mi kovalayak !

içimi dökmek için yazdım kimsede takmadı canınız sağolsun :)

noterci bi tanıdık mı lazım illa noter huzurunda yapılıyor çünkü

notere gerek yok hocam hükümet partisinden bi tanıdık yeterli malum bi kac ay önce foxta yeni adıyla now tv de adalet bakanlıgı yükselme sınavında kameralara yakalanan torpil talepleri bunun en büyük kanıtı hocam

Ekpss ye bel bağlamayın derim özel olsun olmasın iş kovalayın daha iyi derim. Ben 2018 de ekpss ile ilişiği kestim sınavlara boş yere girerek para dökemem.

@Overlord,
Yalniz değilsin kardeş ben 2012 den beri giriyorum kuraya banada cikmiyo ama kafama takmiyorum rizki veren ALLAH hakkimizi yiyen varsa tabikide haram zikkim olsun

""diyanetin Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi İdris Bozkurt, bu şekildeki işe girmelerin kul hakkı ve vebal olduğunu ancak kazancının helal olduğunu söyledi.""
alın size yeni bir tartışma konusu

@Alman bende bir kaç defa ekpss ye girdim olmadı. Hem maddi hem psikolojik olarak yıpratıyor. Emek verip çalışıyorsunuz. Sonuç bazen istediğiniz oluyor bazen olmuyor. Olmadıgı için girmiyorum. Özel de denemedim

Üst Alt