Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeşilkartlı olan kişiler hastaneye gitmek için Aile hekiminden sevk almalı mı?

efe can

Üye
Konular
94
Reaksiyonlar
0
yeşilkartlıların hastaneye gidebilmesi için öncelikle aile hekiminden sevk alması gerekiyormu
2. olarakta ünüverste hastaneleri yeşil kart müracatlarını kabul eddiyormu yoksa devlet hastanesinden sevk mi istiyor?

arkadaşım ben üniversite hastanesine gitmek için devlet hastanesinden sevk kagıdı alıp öyle gidiyorum,ilkzaman bende senin gibiydim aile hekimi kabul etmiyorlar ben aradım üniversite hastanesindeki sekreteri aile hekimi kabul edermsiniz dedim hayır devlet olması gerek dediler,yeşil kart devlet hastanesinden sevk yaptır mühürünü falan eksik yaptırma rahatlıkla gidebilirsin sorun olmuyor.geçmiş olsn

arkadaslar,2012 den itibaren sevk sıkıntımız kalkıyor,yesil kartımızla,istedigimiz tıp fakültesine ve hastaneye gidebilicez artık,sevk sıkıntısından kurtuluyoruz insallah.netten arastırdım,ve hastaneden calısan arkadaslardan ögrendim.insallah bir aksilik cıkmaz,sevk almak bi eziyet oluyordu... saygılar

inşallah hayırlısı,ama ozaman da bi ücret talep etmezler inşallah

üniversite hastanelerine gitmek için hala devlet hastanelerinden sevk alınıyor aksi bir açıklamayı S G K da göremedim.

herhalde özel hastanelerdende yararlanacaz

evet değişen bişe yok sevk konusunda ssk lılar bile sevk ile üniverste hastanelerine gidiyodu ve halende öyle sevk ile gidilmekte üniverstedeki diş bölümüne bile diş hastanelerinin sevk etmesi durumunda veya devlet hastahanesi diş bölümü sevk ediyodu öyle gidiliyodu bizlerede bu böyle yani sevk e devam devlet hastaneleri diyor benim yapabildiğim bir rahatsızlıksa neden sevk edeyim birde üni hastanelerinde yığılma olmaması adına

hı birde artık yeşilkartlılarda diş hastahanelerinin sevk etmesi halinde dışardan özel diş doktoruna gidip dişlerini yaptıracak % 40 ve yukarsı olan engellilerin dişlerinide özel hastahanede yaptırabilecek geçen gün TSD yine diş doktorları geldi 1 ocak 2012 itibarı ile başlayacağını söyeyip kartlarını bıraktılar

arkadaşlar bırakın üniversite hastanesine sevksiz gitmeyi çalışma bakanının açıklamalarını dinlemedinizmi eğer yasalaştırırlarsa bırakın ün hastanesini devlet hastanesine bile sevk siz gidemicez bakan ne dedi insanlar kendilerini hastaneye sevk ediyor sevk sistemini getirmemiz lazım dedi unuttunuzmu

evet aynen öyle aile hekimine bilmem ne gidilecekte o karar verecek ki devlet hastanesine gidebilelim,bence türkiyede insana deger vermiyorlar bi hastayı bi kan tahilili ile salıveriyor gidiyor adam 1 ay sonra geliyorki pili bitmiş mübarekler bi hastaneye gelenleri illaki hasta oluncamı ölüm döşeginde elimizden geleni yaptık tıp yetersiz kaldı arkadaşım siz önce adam gibi hastaneye giden hastaları güzel bi taramadan geçirin hastaya diyin kardeşim bu tetkikleri 1 sene sonra tekrar yaptır de,illaki allah göstermesin kanser oluncamı tüm tıp tetkiklerini kullanacaksınız,hastaneye git bi kan tahlilinde bişe varmı baktır gel iyisin tamam antibiyotik yazıyorlar tamam..eline saglık

Üst Alt