Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yarım Bıraktığınız Kitaplar...?

rhonda byrne "the secret"
Bu kitabı az kişi övmedi ama ne bileyim 2 kere elime aldım ama bir türlü bitiremedim. Kişisel gelişim kitaplarını oldum olası sevmemişimdir.

selamlar
bende tutkulu bir kitap kurduyum ve inatla başladığım kitabı bitirmeye çalışırım fakat hayatımda ilk yarım bıraktığım kitap sofinin dünyası olmuştur.
aman allah ne kadar sıkıcıydı çok sabrettim ama bitiremedim.
ikinci olarak emile zolanın nana kitabıydı.
çook basit ve konusu dar gelmişti tahammül edemedim.
üçüncü olarak ece temelkuran ın muz sesleri kitabını bitiremedim.
kitabı o kadar o kudum habire başka sahnelere dönüş yapması ve bağlantı kurmaması beni pes ettirdi.
son olarakta nermin bezmenin birkaç kitabını çok beğenmemle başlayayım dediğim göönderilmreyen aşk kitabı oldu:yüzüncü sayffalara geldim kitabı yarıladım hala elle tutulur bir olay yok oturdum kalktım yüzümü yıkadım tarzında seyrediyordu.
okumam gereken o kadar çok kitap var ki artık sonuna kadar gideyim bitsin diye fazla çaba göstermeme kararı aldım.vakit benim için çok değerli ve okumam gereken çok kitap var çook...

Christophe Grenge__Ölü Ruhlar Ormanı
2 kere okumayı denedim ama ı ıhh sarmadı:)

Sıkıcı olunca mecburen bırakıyorum.Niye kasayım kendimi bitirmek için:D

İona Kuçuradi ETİKA adlı kitabınnı çok aramıştım. Bulduğumda büyük bir hevesle okumaya başladım.Felsefe ve psikoloji kitaplarını okumayı çok sevdiğim halde bu kitap düşündüğümden çok ağır geldi bana.10 sayfasında bıraktım tekrar başlamaya henüz cesaret edemiyorum.:(

Wladimir Bartol 'un Fedailerin Kalesi Alamut vardı elimde bitiremedim ..:)

sofinin dünyası tek sıkıldığım kitaptı 248 den sonra bırakmıştım okumayı :)

Bende hürren sultanı okuyordum yarım bıraktım sıkıldım

Üst Alt