Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Xeplion'dan ilaca geçen var mı?

Demir60

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar xeplionun farklı dozlarını 75 50 100 olmak üzere belirli sureler kullandım şuan xeplion 100 mg kullanıyorum 9 aydır fakat hic memnun değilim ilaca geçmek istiyorum depo formundan ilaca geçen var mi ?

Ahmet T clopixol 1. Nesil antipsikotik diye biliyorum onun yan etkisi daha fazla değil mi enjeksiyon her gün ilaç almaktan daha rahat olsa da vücuda yüklü dozda ilaç verdikleri için daha fazla yan etkisi oluyor.

xeplion fayda etmeğini için clopixol a geçti doktorum

Membersgünde kaç doz alıyorsun ben 600 mg

Son düzenleme:
Members clonex lepenex le aynı etken maddeye sahip sanırsam xeplion dan sonra nasıl bir etkisi oldu

İnvega paliperidon ,xeplion paliperidon palmitat birebir aynı değil xeplion vücuda girdikten sonra hidrojenize oluyor paliperidona dönüşüyor ,xeplion beni mahvetti keşke hapı kullansaydım da iğne olmasaydım uyku uyuyamıyorum iğnenin üzerinden 7 ay geçti

Xeplion bendede uykusuzluk yapıyordu gyrex 50 mg ile uykuya dalabiliyordum şuan tam tersi uyku yaptı ve uyuyorum çok yorgun kalkıyorum

Keşke bende de durum tersine dönse ama hiç umudum yok gyrex 50 mg banamısın demiyor 300 mg denedim o da kabızlık yaptı bıraktım
bu arada invega da acyip akatizi yapıyor bende

Ahmet T Freedom01

Ben 10 yıldır akşamları yatarken Clonex 250 kullanıyorum.İğneyi biliyorum ama hiç kullanmadım.Yan etkisi ağızda salya ve cinsel problem.

Bu ay doktor 75 mg düştü. Ancak dayanılmaz yan etkilerinden dolayı doktoru ikna edersem. Hapa geçmeyi düşünüyorum.

Artık dayanılmayacak seviyeye geldi.

Geçenler hangi ilaca geçti. Yazabilir mi ?

Arkadaşlar xeplion 50 düştüm enson
Doktor hapa geçecekti ancak istifa edip yurtdışına gitmiş şimdi başka bir doktordan randevu aldım. Önerdiğiniz en az yan etkili ilacı arıyorum.

Kullandığınız antipiskotikleri yazabilir misiniz?

Üst Alt