Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Web tasarım ve grafik tasarım konusunda eğitim almak istiyorum..?

Konular
17
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar ben de bilgisayar bilgi seviyemi ilerletmek ve ilerde bilgisayar üzerinden yapacagım bir iş istiyorum... Ama bilgisayar bilme düzeyim cok fazla değil. Word excel biliyorum. Eta ve logo muhasebe programlarnı biliyorum bir de...
Acaba grafik tasarım Web tasarım (ikisi aynı seyler mi bilmiyorum ) gibi mevzuları öğrenmek için ne yapmalıyım? bununla ilgili bircok eğitim setleri var. acaba onlar faydalı olur mu? eger olursa hangisini almalıyım nerden baslamalıyım...
yardımcı olursanız sevinirim

yeraltı_86

Web tasarımı Grafik Tasarımı konusunun içerisinde yer alan alt başlıklardan sadece birisi diyebiliriz.

Web tasarım işi şuaralar yerlerde sürünüyor desem yeridir. Tasarımcı!!!! birkaç kişi Template(Hazır şablon) örneklerini toplayıp sağını-solonu değiştirip bir güzel piyasa değerinin çok çok altında sattıkları için kendi emeğinin karşılığını alman çok zor. Ya düzene uyacaksın ya da kendi tasarımlarını değerinin altında satacaksın maalesef.

Sanırım yaş olarak benden küçüksün. Eğer Grafik işleriyle ilgilenmeyi istiyorsan kendini 3Boyutlu tasarım konularına yöneltmen çok daha iyi olur.

İyi bir modelleme, animatör, efekt uzmanı olup Tv veya Sinema sektöründe işler yapabilirsin. Tabi bu senin kendini ne kadar iyi geliştirdiğine bağlı. Öyle hemen sonuç beklemeyeceksin. :)

Sana bu konuda tavsiye edebileceğim en iyi siteler

www.tr3d.com
www.cg-turk.com

Her iki sitede de bu sektörlerde çok başarılı insanlar mevcut. Hepside bilgi birikimlerini yoğun bir şekilde paylaşmakta.

Uzun süre tr3d.com bünyesinde bulundum ve sıfırdan başlayıp ciddi ilerleme kaydeden birçok arkadaş gördüm.

Merak ettiğin başka şeyler varsa sorabilirsin. :)

teşekkürler grafiker.bu konuda bende eğitim aldığım için verdiğin adresleri inceliyorum.çokgüzelmiş.bide word exsel konusunda eğitim veren iyi bi site varmı aceba?

kusura bakma uzun zamandan beri yazamadım...cok tesekkürler yardımların için grafiker:)

2 si bır belkı agır gelebılrı sana ama bu egıtımı en ıyı alabılecegın yerlerden bırıde bılısım egıtım merkezı.egıtım aldıgım bır yer sonucta ama sneın bır arastırma yapman yınede lazım.

Arkadaşlar 3d animasyon eğitimi almak isteyenlere duyrulur.Eğitimler bir kaç hafta önce başlamıştır.Bu kursa gelmek isteyenler yeni kayıtların ne zaman başlayacağıyla ilgili bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.
Bilişim Eğitim Merkezi
Ayrıntı=Sevgi Kılıçaslan
0(212) 236 54 57

donjun;

Ben bilişim eğitim merkezine grafik eğitimi için gidiyorum ve çok memnunum tavsiye ederim :)

Üst Alt