Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vergi indiriminin onaylanması ve emeklilik süreci..?

emeklilik

[FONT=Arial Narrow][/FONT][FONT=Arial Black]14.08.2012 tarihi itibariyle hesaplanan Aylık : [/FONT][FONT=Arial Black]1507.19[/FONT]
[FONT=Arial Narrow]Gösterge[/FONT][FONT=Arial Narrow]14325[/FONT][FONT=Arial Narrow]Ortalama Yıllık Kazanç[/FONT][FONT=Arial Narrow]35.517,60[/FONT][FONT=Arial Narrow]Ortalama Aylık Kazanç[/FONT][FONT=Arial Narrow]1.330,80[/FONT]
[FONT=Arial Narrow]Aylık Bağlama Oranı[/FONT][FONT=Arial Narrow]52,70[/FONT][FONT=Arial Narrow]Aylık Bağlama Oranı 2[/FONT][FONT=Arial Narrow]43,00[/FONT][FONT=Arial Narrow]Aylık Bağlama Oranı 3[/FONT][FONT=Arial Narrow]29,12[/FONT]
[FONT=sans-serif] [/FONT]
[FONT=Arial Narrow][/FONT][FONT=Arial Narrow]Hizmet Kütüğü[/FONT][FONT=Arial Narrow]Diğer Günler[/FONT][FONT=Arial Narrow]Toplam[/FONT]
[FONT=Arial Narrow]2000 Öncesi[/FONT][FONT=Arial Narrow]1616[/FONT][FONT=Arial Narrow][/FONT][FONT=Arial Narrow]1616[/FONT]
[FONT=Arial Narrow]2000-2008/10 Arası[/FONT][FONT=Arial Narrow]2785[/FONT][FONT=Arial Narrow][/FONT][FONT=Arial Narrow]2785[/FONT]
[FONT=Arial Narrow]2008/10 Sonrası[/FONT][FONT=Arial Narrow]841[/FONT][FONT=Arial Narrow][/FONT][FONT=Arial Narrow]841[/FONT]
[FONT=Arial Narrow]Toplam[/FONT][FONT=Arial Narrow]5242[/FONT][FONT=Arial Narrow][/FONT][FONT=Arial Narrow]5242

[/FONT]
arkadaşlar bu durumda vergi indirimi alıp emekli olduğumda alacağım miktarı bumudur..yoksa daha düşük veya fazlamı olur..

Bu hesaplama emekli sitesinden ssk nın .....ne kadar doğru ...ne kadar alırım..

arkadaşlar sağlık raporunun ankaraya gidip onaylanması vergi indirimi alınması gibi olayları e devletden takip edebiliyormuyuz...birde ankaradan raporun % 40 ve üzeri onaylanması halinde kesin vergi indirimi alınıyormu...rapor maliyeye geldiğinde oran olarak hakettiğimizde maliye vergi indirimi haketmemiştir diyebilirmi...

Bu kadar düşünüp zihnisinir sorular getirmeyin aklınıza! :)

www.turkiye.gov.tr

maliye onarsa, vergi indirimi yürürlüğe girmiş demektir.

sağlık raporları

Arkadaşlar ben gecen hafta perşembe güne ankara sağlık kurulunu aradım..%53 lük giden raporum aynen onanmış...ayın 14 ünde vergi dairesine iletilmek üzere kargoya verilmiş...muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde gebze vergi dairesine ulaşır ...raporların çoğuna muhtemelen bakılmış..aradığımda bana 10 gün sonra dediler..bende kendilerine bana adres verin geleyim...raporum oraya ulaşmışmı ulaşmamışmı diye araştıracağım..veya telefon numarası verin arayacağım..deyince ismimi soyadımı tc kimlik numaramı istediler..1 saat sonra arayın dediler...1 saat sonra aradığımda onaylandığını söylediler..size şunu söylemek istiyorum ..raporun sonucunu öğrenmek istiyosanız üsteleyinn...sonuca ulaşırsınız..herkese hayırlı günler..

Üst Alt