Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye organizasyonu] 31 MART 2007 Cumartesi: Ankara buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BEKLERİZ ZELEM NE DEMEK AAA :) SADECE 1 SAAT ÖNE ALDIK. 14,30 DA SINAVI OLANLAR İÇİN :wink:

merhabalar!
organizasyon saatini 12 ye almışsınız ben saat 1 veya 1 buçuk gibi orada olurum hala belli değil aksilik çıkmazsa oradayım sizlerle tekrar olmak beni mutlu edecektir.umarım çok iyi eğleniriz

ROAC CIM TEŞEKKÜRLER SAATİ 1 SAAT ÖNE ALDIĞIN İÇİN. BENDE YARIM SAATLİĞİNEDE OLSA UĞRUYCAM, GÖRÜŞMEK ÜZERE:)

KEŞKE BENDE VAKİT BULUPTA GELEBİLSEYDİM.HEPİNİZE İYİ EGLENCELER :cry: :cry: :cry:

GELMEK İŞSTERDİM AMA BEN SİTDE YENİ YİM ONUN İCİN YABAN CI KALIRIM ,
SENEYE NASIPSE GELECEM AMA BİRDAHAKİNE ALLAH NASİP EDERSE KESİN GELİRİM HERKESE İYİ EGLEN CELER KARDEŞLERİM

Re: Arkadaşım...

burakgumus' Alıntı:
Arkadaşım saçlama ya ne demek yeniyim yabancı kalırım...

engelliler.biz in Ankaradaki üyeleri son derece misafirperver, son derece sıcakkanlı insanlardır. Bu mesajı organizasyonu düzenleyen kız arkadaşlar henüz görmemişler sanırım görseler kafanı kırarlardı senin haberin olsun.
CANIM ARKADAŞIM BURAKCIM GÜZEL SÖZLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM ARKADAŞLARIM VE KENDİM ADINA ÇOK SAĞOL ÖSLEDİM VALLA SENİ ACISINI ÇIKARTIRIZ YARIN ARTIK :)

Re: Arkadaşım...

burakgumus' Alıntı:
Arkadaşım saçlama ya ne demek yeniyim yabancı kalırım...

engelliler.biz in Ankaradaki üyeleri son derece misafirperver, son derece sıcakkanlı insanlardır. Bu mesajı organizasyonu düzenleyen kız arkadaşlar henüz görmemişler sanırım görseler kafanı kırarlardı senin haberin olsun.

ANKARADA OLUPTA GELMEYENİN KIRICAZ ZATEN BURAK. :D

ben onsuzz gelmem

BEN ONSUZ OLAMAM ONUN İÇİN GELEMİYORUUM ÖZÜR ŞİMDİDENNN

sonsamuray sen gel bende yabancılık çekerim bana eşlik edersin olur mu?

hem çok güzel oluyor bu benim ikinci gidişim olacak. ama az kalacagım işe gitmem gerek:(

hadi artık görüşürüz arkadaşlar... :wink:

HERKESE MERHABALAR!!
SİTE ORGANİZASYONUNA KATILDIM YALNIZ ORAYA GEÇ ULAŞTIM...AMA İŞLERİMDEN DOLAYI ORADA ÇOK KALAMADIM YENİ KİŞİLERLE TANIŞMAK VE DİĞER ARKADAŞLARI TEKRAR GÖRMEK BENİ MUTLU ETTİ.AYRICA BULUNAN MEKAN ÇOK HOŞUMA GİTTİ KUZUSU-ROACCUTANE VE DENİZCEYE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM :)

bende rengi seninle tanışmaktan mem.old. bence fazla kalabalık degildi ama sonlara dogru veli'nin o arkadaşlarla muhabbeti ve ali' nin resimleri günün bombasıydı:) sizlerle olmak güzeldi saliha,pınar,denize tşk.edr.

güzel bir organizasyondu. mekan da gayet iyiydi. ama en güzeli mekanı dolduran cıvıl cıvıl bizlerdik. özellikle ben ayrılmadan önceki son bir saat hep gülmekle geçti. bol gülücüklü hoş bir sohbet oldu.

güzel bir mekanda güzel bir buluşma daha gerçekleştirdik.. katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum :D
[size=6]fotoğrafların bir kısmı eklenmiştir duyurulur [/size] :wink:

organisyasyona katılmak çok istedim hafta içi olsa daha iyi olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt