Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] İzmir Ödemiş'de buluşturuyoruz | 31 Ekim - 2 Kasım 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese iyi akşamlar,Buluşmamıza son 12 gün kala listede adı geçen arkadaşlarımızın sayı netliği açısından bize ulaşmalarını rica ediyorum.Çünkü bu sayıya göre 140 kişiyiz.10 kişi sonrası arayan arkadaşlarımızı alamayacağız.Net sayımızı bilirsek ona göre hareket etme şansımız olur.Saygı ve sevgilerimizle.....Dernek Başkanı:Serpil AKSOY BAŞTÜRK 05434343963

Ben 1 arkadaşla geleceğim. Benimkini +1 olarak değiştirirseniz sevinirim.
Serpil hanım ben ve arkadaşım kesin geleceğiz. Teyit etmemiz için telefon mu etmemiz gerekiyor?

Şehribanu burada herkes bir kot isim kullanıyor biliyorsun.Biz gerçek isim ve şehir olarak kalema alsak daha sağlıklı olur hem sizler hemde bizler için kanaatindeyiz.Özelime telini yazarsan bizlerde seni arayabiliriz.Teşekkürler

Selam iyi akşamlar isim ve soyad doğru sizle de konuşmuştuk.Kesin geliyoruz :) Selamlar sevgilerle...

ooo bu buluşma hayli kalabalık olcak gibi..sıcak samimi neşeli geçer eminim. allahtan bi mani olmazsa 31 ekim öğleden sonra ordayım.
:D

Merhaba arkadaşlar,İsmail Bey inşaallah amacımız o zaten siz yalnızmı geliyorsunuz

serpil hanım benimle gelcek olan arkadaşlar kendi adlarını ayrı ayrı yazdırdıkları için siz beni tek olarak kabul edin.

Hasan Kökmen + 1 (İstanbul) Herkese sevgi,saygı ve selamlarımla...Ves-selam.

slm can dostlar ...:)
hasan kardeş zaten ekledim seni artı 1 kişi olarak...:)

slm can dostlar şafak 8 kaldı hadi bakalım...:)

Slm Arkadaşlar ŞAFAK 7
ve sizlerden çok önemli bir ricam var herkes tek kişilk oda istiyor tek kişilk oda imkanımız malesef yok denecek kadar az amacımız buluşup tanışıp kaynaşmaksa eğer 2 veya 3 saat uyumak için yattığımız odada arkadaşla uyumak çokda zor olmasa gerek.Anlayışınıza sığınıp Teşekkür ediyorum.

slm can dostlarım hayırlı cumalar canlar..:)

çetin bey ümmügülsüm + tuba yaz unutma kesin geliyorsun benim adım tugba değil tuba :)

vay be harbiden az kalmış bizde daha karar veremedık .S

serpil hanım ödemişte yağmurlumu hafta sonu iyi olur inşallah. hayırlı geceler herkeslere..

Selam arkadaşlar ŞAFAK 3
İsmail Bey hafta sonu için güneşli gösteriyor hava durumu zira bugün harika bol güneşli bir gündü.Hani bir laf vardır hava nasıl olursa olsun sizin havanız yerinde olsun havamızda,havanızda iyi olacak İNŞAALLAH

Az bir zaman kaldı.İnşallah havada bizim havamıza hava katar :)

Selam İstanbul Sibel AŞUT arkadaşım grip geçirdiği için iptal edebilirmiyiz lütfen :(

Ben geliyorum :) Yanlış anlaşılmasın sadece ben :)

slm arkadaşlar ŞAFAK 1
Bazı arkadaşlarımızdan fre verdik hastalık gibi özel sebeblerden dolayı onlar adına üzüldük ama biz gelebilen arkadaşlarla onların yerinede eğleneceğiz,
GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE ŞİMDİDEN YOLCULUK YAPACAK ARKADAŞLARIMIZA İYİ YOLCULUKLAR DİLERİM...

annemi diz protez ameliyatı yaptırdım genel durumu bozuldu ondan dolayı annemi bırakıp gelemiyorum, organizasyonun affına sığınıyorum. katılan arkadaşlarıma bol eğlenceler. birdaki buluşmada görüşmek dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt