Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Gaziantep Buluşması | 15-16-17 Mayıs 2015

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceto27

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
[FONT=Helvetica]GAZİANTEP BULUŞMASI 15 -16-17 mayıs'da Şirehan Hotel gerçekleşecek..Şirehan hoteli Gaziantep'bin tarihi ve en eski hotellerin önde gelenidir ve 5 yıldızlı'dır.Geceliği kişi başı 75 tl' (2 veya 3 kişilik oda) tek kişilik odalarda 100 tl .sabah kahvaltı tamamen yöresel kahvaltıdır ve acık büffe olarak veriliyor..[/FONT]
[FONT=Helvetica]Program:[/FONT][FONT=Helvetica] 15 Mayıs [/FONT][FONT=Helvetica]Cuma günü: il dışından gelen arkadaşların saatlerine göre çarşı gezintisi rehber eşliğinde yapılacak.Akşam yemeği ve Eğlence .[/FONT]
[FONT=Helvetica] 16 Mayıs Cumartesi günü: 8.00 -10.30 arası kahvaltı yapılıp 11:30 hotelde ayrılıp Gaziantep turuna başlanacak,(Zeugman Müzesi,Biyonik Park,Hayvanat Bahçesi,Şahinler Parkı"dağ kızgına, Teleferiğe binilecek.18:00 da hotele dönülüp Akşam ve Sıra gecesi yapılacak...
[/FONT] 17 Mayıs Pazar günü hotel'den cıkış yapılacak.gelen arkadaşların gidiş saatlerine göre programımızı ona göre devam edeceğiz..
[SIZE=3]Program[/SIZE] Yapan :Çetin GÖREN Tel:05455245873-05365245873

[FONT=Helvetica]Not: arkadaşlar kontenjanımız 100 kişilik olduğun'dan dolayı lütfen kesin gelecek olan arkadaşlar isimlerin yazdırsınlar......GELEN KİŞİLER OTOGAR'dan ,HAVALANIN'dan alınacaklar..[/FONT]
[FONT=Helvetica]1.GÜN Akşam yemeği
[/FONT]

[FONT=Helvetica]EZOGELİN ÇORBA
[/FONT]

[FONT=Helvetica]SALATA[/FONT]
[FONT=Helvetica]SERPME MALHITALI KÖFTE TURŞU VE YEŞİLLİK İLE[/FONT]
[FONT=Helvetica]KIYMA KAVURMALI ALİNAZİK[/FONT]
[FONT=Helvetica]MEYVE[/FONT]
[FONT=Helvetica]MEŞRUBAT
2.GÜN[/FONT]

[FONT=Helvetica]MERCİMEK ÇORBA[/FONT]
[FONT=Helvetica]SALATA[/FONT]
[FONT=Helvetica]KURU PATLICAN VE BİBER DOLMA[/FONT]
[FONT=Helvetica]YUVALAMA – PİRİNÇ PİLAVI[/FONT]
[FONT=Helvetica]BAKLAVA[/FONT]
[FONT=Helvetica]MEŞRUBAT[/FONT]

KATILIMCI LİSTESİ:
[FONT=sans-serif]1- cafer +1 (Ankara)[/FONT]
[FONT=sans-serif]3- naci (Şanlıurfa)[/FONT]
[FONT=sans-serif]4- nurel ÇELİK (Ankara)[/FONT]
[FONT=sans-serif]5- Serpil Aksoy BAŞTÜRK+11 (İzmir /ödemiş)[/FONT]
[FONT=sans-serif]17-TUBA+4 (Konya)[/FONT]
[FONT=sans-serif]22-sinem şimşek (kırşehir)[/FONT]
[FONT=sans-serif]23-cigdem123+2 (ESKİŞEHİR)
26-Leyla colak+1[kırşehir]
28-poliyana+3[istanbul]
32-tolga06 +1(ankara)
34-murat çiftçi+1 (istanbul)
36-adem poyraz (ankara)
37-ali
38-ali+2 (kahraman maraş)
41-alman (istanbul)
42-tılafsınlı+2 (kahramanmaraş)
45-Gül Gülümse+5(kahramanmaraş)
51-belsin+1(kayseri)
53-Mehibe+1
55-Dudu+2 (Isparta)
58-melek kılınç(afyon)
59-senem +4 (kırşehir)
64-recep ötün+1
[/FONT]
[FONT=sans-serif] (kayseri )
66-savaş+3 (adana)
70-başak+2
73-Salih taş(giresun)
74-İlkyaz+1(çanakkalle)
76-canyoldsi ,(şanlıurfa)
77-mehmet derman (diyarbakır)
78-canan +2 (payas)
81-
[/FONT]

[FONT=Helvetica]

[/FONT]

Tüm arkadaşları Gaziantep'de ağırlamak'tan gurur duyarız can dostlarım....:)

[FONT=Helvetica]

[/FONT]

Program da güzel görünüyor Çetin abi,Ankara etkinliğinden vazgeçip Antep'e mi gelsem acep :rolleyes::)

SLM dostlar ....hayırlı hafta sonları dilerim..Bismillah.........

Cafer+1 (ankara)

Ben cigdem123 (Eskisehir); Gaziantep bulusmasina katılıyorum listeye eklerseniz sevinirim.

tabbikide cigdem 123 bizim için bir onurdur....:)

Çetin Bey, öncelikle kolay gelsin diyorum. Allah nasip ederse gelmek istiyorum biliyorsunuz. O tarihte iş yogunluğu olmaz ise inşallah gelecegım.

Çetin bey benim adımın yanına +2 ekler misiniz? Biz 3 kişi geliyoruz. Benimle gelen iki arkadaşım akülü tekerlekli sandalyede. Ulaşım problemi olmaz sanırım.

cetin baba gönül işim var biliyorsun gelmeye çalışacam sen beni ginede yaz :)

slm hayırlı akşamlar can dostlar...:) tekerlekli sandalyelen gelen arkadaşların içi rahat olsun her şey onlara göre uygundur....:)

Son düzenleme:
abi ben artı birim yalnız deyilim artık :)

Çetin Bey benide yazarmısınız bir aksilik çıkmazsa gelmek istiyorum Adem Poyraz ANKARA

çetin bey organizasyon süper görünüyor peki yorucu olmuyor mu neredeyse yarım gün gezi var...

sizler için yorucu olmazsa ..ben yorulmam herşey sizler için selda ....

Çeto merhaba,
Günlük katılacak kişileri ayrı bir liste yap.ve konaklamayanlar yemek kaç para olacak bunu da belirle bence.
Şimdiden emeğine sağlık dostum

haklısın murat kardeş ama buraya sadece yatılı olanları yazıyorum ...:) çünkü günü birlik katılacakları sonunda berlitecem ..

beni de yazar mısınız ltf +2

Bir terslik olmazsa gelmeye çalışacağım çetin bey ;)

Balıklı göl varmı programda.
Önceki buluşmalarda görmüş olabilirsiniz ama biz ilk defa geliyoruz

slm hayırlı günler can dostlar ...
balıklı göle gidilmeyecek malessef aldığımız belediye araçlara il dışına cıkamıyor murat kardeşim...:)

Uçak bileti almak için doktordan rapor almak gerekiyormuş sanırım prosedürü bilen ark. var ise yardımcı olabilir mi ? H.sonuna kadar uçak biletimi almayı düşünüyorumda.

hayırlı geceler can dostlar ....bir kaç gündür siteye giremedim işlerden dolayı ...:)
selcuk kardeş benim bildiğim ,kalp hastalığı ve tansiyon olmadığı durumda doktordan izin almaya gerek yok...

Slm.cetinbey. organizasyonda allah kokayliklar versin.
k.marastan ali kapyapar+2 kisi listeye eklermisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt