Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Afyonkarahisar/Sandıklı Safran Termal Otel Buluşması | 28-30 Ağustos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elif_kız

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Organizasyonun Tanımı: 81 ilden gelen engelli arkadaşlarımızı Sandıklı Safran Otel'de buluşturuyoruz.

Organizasyon Düzenleyen: Melek KILIÇ-Ahmet GULMEZ İrtibat Tel: 05309778997
Organizasyon Tarih: 28-29-30 Agustos
Organizasyon Ücreti: Tam Pansiyon kişi başı 80ltdir.Tek kişilik oda 120tl dir.
Organizasyon İçeriği:
Cuma günü: Gelen arkadaşlar Sandıklı Safran Termal otele giriş yapılacak.

Pazar günü: Sabah kahvaltı ve çıkış.

Not: Otelin bayanlara ve erkeklere ayrı havuzu bulunmaktadır. Bır de erkek ve bayanın birlikte girebileceği buyuk havuz bulunuyor. yeme içme sınırsız. İlkindi cayı ve pastası bulunuyor. Sandıklı çamuru ve suyu ile tam bir şifa kaynağıdır.

Katılımcılar:

[FONT=sans-serif]1-Edipbalkan[/FONT]
[FONT=sans-serif]2-Dudu Çetinkaya + 2[/FONT]
[FONT=sans-serif]5-Uğur Kaya + 3[/FONT]
[FONT=sans-serif]9-Fatma Ertaş+2[/FONT]
[FONT=sans-serif]12-Betül Çiftçi+3[/FONT]
[FONT=sans-serif]16-Ömür[/FONT]
[FONT=sans-serif]17-Tılafşınlı[/FONT]
[FONT=sans-serif]18- Ali Kılınç[/FONT]
[FONT=sans-serif]19-Sculptor [/FONT]
[FONT=sans-serif]20-Ali Kapyapar[/FONT]
[FONT=sans-serif]21-aslı01[/FONT]
[FONT=sans-serif]22-Selda çolak[/FONT]
[FONT=sans-serif]23-Antep +7[/FONT]
[FONT=sans-serif]30-İron[/FONT]
[FONT=sans-serif]31-Hacer kurşuncu[/FONT]
[FONT=sans-serif]32-Mehmet Karakaş Dayı+1
34- Mustafa Konya+3[/FONT]

Canım ben de o tarihde orada yanında olacağım

Kendi sitelerinde yiyecekler kısmında yarım pansiyon olduğu yazıyor. :S

Pazar günü boşa geçmiş gibi oluyor,direk kahvaltı ve çıkış,pazar gününe de birşeyler konulabilir mi acaba?
Benim merak etttiğim bir yer,gelmek isterim..

Ben geçen yıl gittim çok güzel bir oteldi gerek ilgileri gerek sıcak suyu... Sıcak sudan yararlanılmak amacı ile yapıldığı için sanırım şehir gezisi falan düşünülmedi... Başlığı açan arkadaşımızın iş yerinde netlerinde kısıtlama olduğu için cevap veremiyor. Kafanıza takılan soruları Ahmet beye sorabilirsiniz.

ben anlamıyorum herkez birbirini tanıyordamı geliyorum ordayım falan diyor ? çünkü tanımayan birinin orda sıkılacağı kesin , kime güvenecek , kime derdini anlatacak .

ayrıca evli veya bekar bi genç kızın bu buluşmaya katılmasını doğru bulmuyorum

bunun dışında gidenlere iyi eğlenceler tabi eğlence anlayışınız nasıl onuda bilemiyorum :)

önçelikle hayırlı olsun,emeği geçen arkadsaşlar teşekkür ederim.

TekCare100De40 bey birlik beraberlik içinde güzel keyifli vakitler geçireceğinize eminim Çok çabuk kaynaşıp tekrar bu tür etkinliklere katılmak isteyeceksiniz.

Kimse belirlenmiş bir organizasyonun tarihini şu saatten sonra değiştirtmesin derim.çünkü size uyan tarih başkalarına uymuyordur.bu tarih ayarlandıysa bir bildikleri vardır
otel tam pansiyon ve günde 4 öğün yemek açık büfe şeklinde.
Sıcak havuzu bayan erkek ayrı,soğuk havuz ise açık ve kapalı havuz şeklinde 5-6 tane vardı sanırım.Zaten 5 yıldızlı otel. ..
evli de bekar da bu buluşmaya katılabilir. Herkes kendini bildikten sonra bir sıkıntı yok kaldıki 5 yıldızlı bir otelde kimsenin kimseyi rahatsız etme gibi bir lüksü yok
insanlar birbirini daha önceki buluşmalarda gördüğü için tanıdık oluyor herkes birbirine
ben geçen yıl katılmıştım.beni hiç tanımayan insanlar bana sürpriz doğum günü yaptı.okadar misafir okul müdürü, Belediye Başkanı vs varken hemde..
yani bu buluşma da ne sıkılma ve dışlanma lüksünüz var ne de rahatsız edilme :)
şimdi çoğuyla arkadaş,dost oldum.o yüzden diyorum ki beni de yaz gardaş :)

ben gelmek isterdim ama fiyat bana çook pahalı geldi gelemiyorum iyi eğlenceler

ben de gelirim

yazın lütfen ömür ablaaaaa görüşücezz ;)

ahmet beyin telefonu operatör değişikliği sebebiyle 29.07.2015 tarihinde aktifleşecektir.
rezervasyon için ahmet beye 0530 977 89 97 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu tarihler bana da uymadı EYLÜL de olsa süper olurdu :(

Kurban Bayramı olduğu için eylül ayında ondan dolayı sanırım ağustos sonu o yüzden tercih edildi.

Bende gelmek istiyorum askerliğimi Afyon ` da yapmıştım. İkbal sucukları , afyon kaymağı , ekmek kadayıfı yemekleri süperdir.

Arkadaşlar faceden ve buradan bana yazanların lıstesını tuttum gelmek ısteyen lutfen bana bıldırsın cunku otel net sayı istiyor benden

Elif telle 1 e 1 konuşmadığın kimseyi listeye yazıp yer ayırma ve özellikle bazı kişilere dikkat et sırf o kişiler yüzünden cebimizden 1000 lerce lira verdiğimizi biliyorsun.

Otelin bir gecelik fiyatı çift kişilik odalar 80 TL.. Otelin normal fiyatlarını sandıklı safran otel fiyat listesine bakabilirsiniz. Bu bize yapılan indirimli fiyatı

''ayrıca evli veya bekar bi genç kızın bu buluşmaya katılmasını doğru bulmuyorum '' demiş bir arkadaşımız..))

Abicim biz gidenler doğru buluyoruz ve gidiyoruz bulmayan gelmesin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt