Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 21 Haziran 2009: ANTALYA III. Engelliler.Biz buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah ulen Antalya! :)
Çok güzel bir gün olmuş. İnternet tanışıklığından yüz yüze tanışmaya geçiş gerçekten çok heyecan vericidir. Dilerim herkesin damağında güzel bir tat kalmıştır.
Seneye ben de gelecem... :)

Katılan ve emeği geçen herkese teşekkür.

Bülent bey biz sözünü unutmadık :) Senden hala bir hareket yok, başlığı görmedin sanırım....
Eğer gelebilme imkanın varsa ve bizim yapabilceğimiz bir şey varsa,seni aramızda görmek Antalya'lılar için büyük mutluluk ,büyük bir onur olacaktır....

Oooo ne güzel Antalyada gelmeyi çok isterdim aslında..:) Şu günlerde biraz telaşlıyız desem aslında babamla gelirizde fakat işimiz var...İnşallah başka sefere geliriz şimdiden sizlere iyi eğlenceler....:):)

Lodos dostum hala düşünüyor musun? Seni burada görmeyi çok isteriz doğrusu..

Hadi arkadaşlar, bu kadar mıyız. Biz bize mi olucaz. Kıpırdanalım biraz.

Hasan abime ve Antalya grubuna selamlar,
orda olmak güzel olurdu,
hafta sonu icap nöbetime denk geldi,
inşallah başka sefere...............

Evet sanırım bu defa biraz zamansız olduğu için biz bize olacağız sanırım.. Ama yinede güzel olacak :)

Antalya org. herzaman çok güzel olmuştur bu seferde çok güzel olucak.Sıcaklar başlamadan yapalım dedik 2 haftalık bir sürede herkes kendini ayarlayamadı.normal karşılamak gerek.Ayrıca buraya adını yazdıramayan birkaç kişi daha katılacağını bana bildirdi.Pazar günü görüşmek üzere dostlar...

Sabit arkadaşımızıda ilave edersen sevinirim.

Dostum seni aramızda görmekten ve misafir etmekten mutluluk ve onur duyarız.
Lodos dostum hala düşünüyor musun? Seni burada görmeyi çok isteriz doğrusu..
Sevgili dostlarım malesef Antalya ya gelemiyorum. :( Yol mesafesinin uzaklığı işlerimizin yoğun olduğu şu dönemde gelmemi engelliyor.Sizlerle olamayacağım için çok üzgünüm. :( Güzel ve eğlenceli bir organizasyon olacağına eminim.Sizlere iyi eğlenceler dilerim.

offfffffff yaaa ben de gelmekı isityoum ama işe başladım şimdi izizn istesem ayip olrmu acaba çok isterdım oarada olmayı mediş abla senınle tanışmak istiyoumnmm neyse şimdiden
kendimi hazırlayım bakalım patronlar nedıyecek

Pazar gün çalıştıran patronuna selamımı söyle, verir izin :)

hımm hımm hımmmmmmmm :d acabaa tahsilli satıcı senii .p bende denizde oluyorum hep o aralar cıkarım bi yanınıza, belki tek gelirim belki yanımda 1 2 arkadas nasılsa kendi ye kendin öde hesabı :D

Ya Berker yürü git... Ne zaman sattım ben sizi... :rolleyes::D

Ne satması diyo ya :) Dünya ,organizasyonları satma rekorunu egale ettin (bak kırdın demiyom insaflıyım :) ).Berker doğru söylüyor tahsilli ve tescillisin sen :D

benide yazarmısınız zaten beac park burnumun uçu gelirim

Davet için teşekkür ederim, mutlu oldum, büyük bir aksilik olmaz ise gelmeyi çok istiyorum. Bu benim için ilk katılım olacak heyecan duydum :)

Rüzgargülüde katılacak ama şu anda neti yokmuş sanırım buraya yazamadı kendisi onuda eklermisin Dante.

eğitimim var ama erken çıkıp gelmeye çalışacağım.:)

hasan yani bu kadar kötü olamazdın ben istanbuldayken buluşma yapıyorsun ama biliyorsun kötü dua ederim :D neyse katıanlara çok eğlenmelerini diliyorum seneye benimde olacağımı unutmayın nihahaha :D

murat; sen gel, eylül gibi yine toplanırız.

Arkadaşlar usule uygun olarak mesajından "beni de ekleyin" gördüğüm herkesi yazdım, şu dakkadan itibaren hiç ekleme çıkarma yapmaya gerek yok. Gelmek isteyenler için adres ilk mesajda yazıyor. Kimsenin çekinmesine ya da izin almasına gerek yok, çıkın gelin kardeşim.

Bu gelecekleri ekleme yazma işi de, sayıca fazla olduğumuz da gideceğimiz mekana süpriz yapmamak için önceden bilgi vermek adına yaptığımız bir iş. Görüldüğü üzere zaten geçen sene olduğu gibi bir katılım da sözkonusu değil. Bu nedenle bırakıyorum bu işi, herkesi pazar günü sahilde bekliyorum.

Görüşmek üzre!
Sevgiler

Dante

Bende alanyadayım organızasyona katılma sartları neler???

Bende alanyadayım organızasyona katılma sartları neler???
Bu başlığın ilk mesajına bakarsanız sevgili dante kardeşim bütün ayrıntıları yazdı.
Hiçbir şart yok,herkes toplanacak sohbet, muhabbet,tanışma.Sadece herkes kendi yediği içtiği şeylerin ücretini ödeyecek.Alman usulü :)

Melek Erdal hocamız da aramızda olacak. İnternet bağlantısı olmadığı için onun adına ben listeye ekliyorum.

Yarın görüşmek üzere, gelmek isteyen tüm arkadaşlarımıza kapımız açık.

melek erdal öğretmenimi görmeyi çok istiyordum,umarım beni anımsayıp gördüğü için mutlu olur :) teşekkürler dante

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt