Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 21-26 Mayıs 2017 Didim - Aydın Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı Cumalar.. videoyu izledim harika görünüyor.. :)))

bende gelmek ıstıyorum ama kımseyı tanımıyorum :(:(

Çok ters bir zamana denk geliyor. Malum h.içi çalışıyorum. h.sonuna denk gelse yine bir ihtimal diyeceğim ama ankara ve eskişehirde çekime gitmem gerekiyor. İstanbul'da veya başka bir yerde olursa haberim olursa sevinirim. Takipteyim bu üye buluşmaları kısmında. :) Antepte iken tanışmıştık hatırlarsanız murat be. Hatta grubun fotosunu çekmiştim. Halen bilgisayarımda o fotoğraf. Otel çıkışı aynı uçağa binmiştik sanırım ;)

antalyadan gelcekler arkadaslar kım varsa beraber gidebiliriz :)

Amin, Hayırlı Cumalar..

Günaydııın.. evet Son 16... Harika Muhteşem..Süpeerrr :))))

Biletler tamam :) Görüşmek üzere hayırlısı ile :) şafak 10 :)

Arkadaşlar listeye adını yazdırma dan gelen olursa, oda bulamazlar ise kusura bakmasınlar...
Otele liste vereceğim.kalan odaları diğer müşterilere satacaklar.

Didim yolcusu kalmasııınnn...! :)

Liste habire değişiyor

Listenin son hali bu. İptal yada katılmak isteyen ismini yazdırsın.

KATILIMCI LİSTESİ

1- Murat Çiftçi + 4
6- SGB
7- senolabi
8- mehmetx (Antalya)
9- şeker çocuk 34 +1
11- burhand
12- betul1964 + 2
15- fidel
16- cdisci + 5
22- KRAL
23- Ercan Uzun
24- Pelin Uzun
25-Hüseyin Köse
26- Hasan Kuyucak+ 2
29-Mehmet Yaşar
31- yavuz + 1
33-Çigdem Çalışır
34- Abdil Dayan
35- TC Emine Mankoğlu
36- Asiye Çiçekdal
37- Serpil Tarhan
38- teo + 1
40- Hasan Köknen + 1
42- Seyhan Syrn
43-Harun Karagol
44-Ayşe Satoğlu Usta+2
47-Fazlı(abla)
48-Şaban Gökşin (Ankara)
49-Fikriye Akgül+1
51-Dudu+3(Isparta)
55-Salih sayar(tokat)
56-Yüksel Dilli+1
58-Hacer Kurşuncu

SON 1 HAFTA

Aydın Didim Altınkum Tatil. LETOON otel tam pansiyon günlük kişi başı ücret 50 lira.0-7 yaş çocuk ücretsiz.7-12 yaş çocuk %50 indirimlidir.Buluşmamız herkese açıktır.Kontenjan 200 kişidir.Odalar 2 kişilik-3 kişilik-4 kişiliktir.Otelin denize 50 mt. mesafesi vardır.
Plajda otele ait şezlonglar ücretsizdir.Aydın'da havaalanı olmadığından uçakla gelecek kişiler İzmir'e yada Dalaman'a gelip, oradan otobüs ile Didime gelebilirler.Otobüs ile Didime gelip, otobüs servisleri ile Altınkum a ücretsiz gelebilirsiniz.Altınkumdan Otel sahilden 10 dk. yürüme mesafesinde.yada otogar önünden 4 numaralı minibüsler ile(Engelli kartı olanlara minibüsler ücretsiz) Altınkum Letoon otele ulaşabilir.
Asansörler AKÜLÜ ARACA UYGUN DEĞİLDİR.

DÜZENLEYENLER:
Sedat AKKUM ve
Murat çiftçi:0532 226 96 02
Adres: Altınkum Mah. Yali Cad.76. Sok. No 11Didim,AYDIN
Telefon:(0256) 813 29 32

ENGELLİLER TATİL BULUŞMASI
SON 4 GÜN
Aydın Didim Altınkum Tatil. LETOON otel tam pansiyon günlük kişi başı ücret 50 lira.0-7 yaş çocuk ücretsiz.7-12 yaş çocuk %50 indirimlidir.Buluşmamız herkese açıktır.Kontenjan 200 kişidir.Odalar 2 kişilik-3 kişilik-4 kişiliktir.Otelin denize 50 mt. mesafesi vardır.
Plajda otele ait şezlonglar ücretsizdir.Aydın'da havaalanı olmadığından uçakla gelecek kişiler İzmir'e yada Dalaman'a gelip, oradan otobüs ile Didime gelebilirler.Otobüs ile Didime gelip, otobüs servisleri ile Altınkum a ücretsiz gelebilirsiniz.Altınkumdan Otel sahilden 10 dk. yürüme mesafesinde.yada otogar önünden 4 numaralı minibüsler ile(Engelli kartı olanlara minibüsler ücretsiz) Altınkum Letoon otele ulaşabilir.
Asansörler AKÜLÜ ARACA UYGUN DEĞİLDİR.

DÜZENLEYENLER:
Sedat AKKUM ve
Murat çiftçi:0532 226 96 02
Adres: Altınkum Mah. Yali Cad.76. Sok. No 11Didim,AYDIN
Telefon:(0256) 813 29 32

şafak 2!!!!!! :))))

şafak 3 cumartesi 23:20 hareket nasip olursa sabah 10:00 da oradayız hayırlısı artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt