Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 17-18-19-20 Kasım 2016 6. Antalya Clup Falcon Otel Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abicim ablacım şafak 39 gün 😀😀😀 inşallah çabuk geçer de kavuşuruz o gün birbirimize hepimiz hasret gideririz abilerimizle Ablalarımız la 😀😀

ahh ahh bir imkanım olsaydı ama memurum gelemem ama antalyaya tayin istersem ilerde ilerdeki tarihlerlerde katılıım ama şimdi değil

Şafak Mersin Atarsa Isparta
Ahmet Baba 100 numaraya beni 1 daha yaz

şafak hatay/iskenderun atarsa hakkari (en sevdiğim ) :)

Merhaba günübirlik gelmek istesem gidiş dönüş bana mı ait oluyor katılırsam ilk kez katılmış olacağım pek bilgim yok sormak istedim :)

Geleceğiniz yer otele yakınsa alabiliriz fakat akşam bırakmaya yardımcı olamayabiliriz.

Bu çok güzel buluşmaya geleceğimi belirttim ama son anda çıkan özel işlerimden dolayı katılamayacağım. Gelemeyeceğimden ötürü moralim çok bozuk.

Bu çok güzel buluşmaya geleceğimi belirttim ama son anda çıkan özel işlerimden dolayı katılamayacağım. Gelemeyeceğimden ötürü moralim çok bozuk.
Canın sagolsun kardeşim. Her zaman beklerim.

Şafak, Gaziantep desekmi acaba...

Arkadaşlar güncellenmiş listenizi bu akşam yapacağız.

Her şey hazır sizleri bekliyor olacağız.

Merhaba güzel bir birlikteliğe imza atan dostlara emeklerinden dolayı teşekkürler .

Es Es Es Ki Ki Ki ESKİ ESKİ ES
Şafak Eskişehir gençler

şafak denizliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Dayı o bu değilde Şahin Yücebaş seri gidiyor onu nasıl tutacaz Yok albüm yok Tv çalışmaları bu herif Antalyadada film çekmeye kalkar bizimle :)

Yok ya gardaş şahin in verdigi sözü tutacanı sende bende iyi biliyoruz. Allah yolunu açık etsin şahinim hak ediyor.

Merhabalar yillik iznimi ayarlayabilirsem geleceğim demistim ama malesef bu tarihlerde bi ayarlama yapamadim listede ki adim yildiz yuksel eylul.. Yerime baska arkadasi yazarsaniz sevinirim sizlere iyi eğlenceler ..

Bu senede kismet olmadi cok uzgunum. :(

Carpe Diem

Merhaba kardeşim. Üzülmeyin inş başka bir buluşmada bizler katılırsınız.

Çok teşekkür ederim.Bizleri bilgilendirdiginiz için.

Çok incedir Yıldız kızımız çooookkkkk bide hava atıyordu uyuz yıllık izni işten değil başkasından alamamıştır o :)

Ahmet abi Selahattin Efe ve Aydın Zenger eklermisin listene

Öner Kayseri +3 ekle abi cumadan verdim gazı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt