Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 13 Şubat 2010 Adana buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
üüüüüüüüüüüüüüüüüüü
uzaklıgın gözü kör olsun

ablam ALİ DOĞAN abimin yazdıgı yeri görürsen netten canlı baglantı yapacazz sizlerde bizle olcaksınızz inşallah:)

çok zıplamayın şimdeden yorulmayın 13 üne saklayın .sakat işler yapmayın. :d :))))))))))))))))))))))

yoo otobüs yada uçak olur.:)atla kaç günde gelirsiniz bilmem.ha buluşma gününe yetişirsiniz ama bu kesin.:)

Aman siz şeytanın dediğine kulak samayın allahın emriyle gelin

aman dur ALLAH,ın emrini falan anıp durma ayşegülcüğüm sabah sabah!!!!!:)

anlayan anladı sen rahat ol cnm.gelmek istemezse insan bin dereden su getrirmiş..gelene yolda belli yerde.öyle degilmi şeker:)

Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yüreğinize sağlık. Maalesef aranızda olamayacağım ama yüreğim, benliğim sizlerle olacak. Babam rahatsız olmasaydı kimse beni tutamazdı ama kısmet değilmiş. Katılacak olan arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.

bızımde gönlumuz senle prıncess tekrar gecmıs olsun selamlar babanıza:)

değişik bişey yapalım resimlerden ziyade kamerayla çekim yapılsa sitede onu yayınlasak.gelemeyen arkadaşlar izlerdi:)

kamera varsa getırebılırsınız burcu hanım bende olsaydı getırrırdım ama yok malesef:)

yokda bulmaya çalışayım bakalım.olan arkadaşlara duyurulur yinede...

CNN TÜRK ,e haber verdim gelecekler haberiniz olsun.temiz giyinin aman ha yanımda gözel cıkın .:d:)))))))))))))))

allah allah bu kadar iddialıyım diyossuunnnn.hadi bakalım hodri meydan ali beyy.

ali doğan abim mersin bulusmasında basını çagırmıstı KANAL 7 CNN ve diğer kanallarda cıkmıstık burcu abla:)

ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN ELBİSTANLIDIR KENDİSİ SÖZÜNÜN ERİDİR YAPARIM DERSE YAPAR KİMSE TUTAMAZ ONU ;)

yapsın yapmasınmı dedik ben ona hodri meydan demedimki:)

temiz giyinin aman ha yanımda gözel cıkın .:d:)))))))))))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt