Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 11 Ekim Pazar: Engelliler.Biz Antalya buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba..Ben ve eşimi eklermisiniz..Görüşebilmek umuduyla..

Sana yok Riva..Erzurum'a gelen yer ancak..Gelenede kapım açık biliyon.Buradan hiç heveslenme:))

Katılımcılar:

- kuyucak ve ailesi
- dante
- hasankrmn
- umut hiç bitmesin
- melpomene
- Flofi
- ECE
- Ali
- Murat
- Murat07ant
- Koca çorumlu
- Kaptan 14
- Güllerdiyarı

Ekledim cengiz abi...Güller diyarı sizi aramızda görmek bizi mutlu edecektir ekliyorum..

Antalya bulusması

BU organızasyonu duzenleyen arkadaslara çok tesekkur ederim.Katılan arkadaslara da İYİ EĞLENCELER DİLİYORUM.UMUYORUM KI HERKESIN UNUTAMAYACAĞI BIRGÜN OLUR:HAsAn ABİ ELLERINE SAĞLIK

son anda

istanbuldan misafirim geldi son anda vazgeçtim,iyi eğlenceler arkadaşlar

adanada türkiye mozayiği vardı.antlyadada akdeniz rüzgarı geçti...
hepiniz birer çiçek misali her şeyin iyisine layıksınız.eğlencenizin iyi geçmiş olacağı katıcımlardan belli oluyor.nice mutlu birlikteliklere temennisi ile..

İlk yorum yapan ben olayım :) Cok keyifli samimi sohbetli bir gündü :)

güzell geçmesine sevindimm arkdaşlarr... keşke daha orta şehirlerden biryerde otursaydım.. bütün buluşmlara gelirdim:D

çok güzel bir sohbet günüydü resimler gelince de göreceksiniz zaten katılamayanlar güzel tatlı samimi bir sohbeti kaçırdılar umarım gelecek sefere diyorum artık onlara :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt