Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkçe rock ve metal müzik

SERAFİM..biliyorum hocam ama ben daha çok amerikan death metalin de varım:) cannibal corpse deicide obituary vb..

@SERAFİM..biliyorum hocam ama ben daha çok amerikan death metalin de varım:) cannibal corpse deicide obituary vb..

Bahsetiğin grupları gençliğimde çok dinlerdim .

Deicide sound olarak çok kaliteli ama neredeyse her parçasında tanrıya küfredip şeytanı övmesini absürd buluyorum .

Yani şarkı sözleri saçmalık.

Cabbibal Corpse'un ise ne yapmaya çalıştığı belli değil . Her geçen gün popüler kültüre ait

bir müzik grubuna dönüştü .

SERAFİM...sözlere değil de o hırsı öfkeyi hissetmek bana haz veriyor yalan yok,bazen deşarj olmak için bünye ye iyi geliyor...cannibal corpse evet 98 gallery albümünden sonra daha geniş kitleye hitap etmeye başladı o eski sertliğinden taviz vererek..gençliğimde derken,yaş konusuna hiç takmam ben şahsen, insan hissettiği yaştadır mantığı ile..yaşım 46 oldu inan halen dinlerim..hastalanmadan önce bilirmisin bilmem istanbul dorock caravan barlarını az aşındırmadım,şu an hastalık sebebi ile memlekete yerleştim istanbul dan uzaklaşarak..ama iyileşeyim allah ın izniyle gene ortamlara akacağım inş..inşallah buluşuruz bir gün bir yerlerde müzik den site den vs konuşmak için..

SERAFİM..evet sağol..bir de 2 sene önce beyin kanaması geçirdim ama halen devam:)...bu arada senin izmirden de çok arkadaşım var konserler de festivallerde fest de arkadaşım olan ve benle hatta ben den büyük olanlar bile var..

..bu arada senin izmirden de çok arkadaşım var konserler de festivallerde fest de arkadaşım olan ve benle hatta ben den büyük olanlar bile var..

Çoğunu tanıyorumdur herhalde .

Ama şunu söylemeliyim ki pek arkadaşça tipler değiller .

Bir de abuk subuk felsefeleri var ,nazi özentisi olanlar bile var içlerinde .

yelpaze , iyi geceler dostum ,Yunan müziğinde Sotis VOLANİS' favorimdir :)

@yelpaze , iyi geceler dostum
değerli arkadaşım.
Dostum, Dostum, Dostum.

içimden bir şarkı paylaşmak gelmiyor.

inanki.
samimiyetini, içtenliğini, doğallığını
içinden gelen özgür yorumlarını çok özledim.

kızgınlığını da, dargınlığı da anlıyorum.
buna sebep olduğum için de çok üzülüyorum

lütfen özletme kendini.
sensiz bir tarafımız eksik kalıyor

burada herkes çeşitli şekillerde takla atıp duruyor :)

senin özgür düşüncelerine hepimizin ihtiyacı var.

SEVGİLERİMLE.

Son düzenleme:
kızgınlığını da, dargınlığı da anlıyorum.
buna sebep olduğum için de çok üzülüyorum

Dargınlığım tek sebebi sana yapılan haksızlık .

Helsinki 'nin ne olduğu belliydi .

Onun gibi saygısız biriyle diyaloğa girmek durumunda kaldığın için

Senin gibi kültürlü ,zeki ,insancıl birini askıya almaları hiç doğru değildi .

Aylarca burada bir kaç üye ( örneğin shukufe ) olur olmadık yer ve zamanlarda sana karşı defalarca sataştılar .

Senin açık sözlü olmanı , o kişilerin kurdukları devrik cümlelerde ki imla hatalarını dile getirmeni hazmedemedikleri

için böyle en ufak bir eleştiriyi bile kaldıramayan bu insanların saldırılarına site yönetimi hep sessiz kaldı maalesef .

Bir kez olsun siteden bir yönetici çıkıp ta ,Yelpaze'nin çok üstüne gidiyorsunuz ,ayıp oluyor demedi .

Bulunduğunuz çevredeki hoşunuza giden fotoğrafları paylaşın dedin , o güzelim konuyu kapattılar .

Neyse sonuç olarak hiç bir şeyi uzatma taraftarı değilim .

Hayat devam ediyor . :)

İyi ki varsın . :)

Bir de kadınlara duygusal derler...:)

AlternanSS...hocam anathema katatonia nın ilk zamanlarını severim ben şahsen en sert olduğu zamanlarını....ve bu arada konu gitar ağlatmaksa Metin türkcan der susarım:))

sevgili @SERAFİM çok özlettin kendini

YENİ YILIN KUTLU OLSUN.

Teşekkür ederim Yelpaze ,

Bilmukabele , mutlu yıllar . :)
qAokvD.jpg
[/URL][/IMG]

Tenekeciler buraya :D cranberries 10 yaşında başlayan teoman, şebnem, eva, red hot, pantagram, metlica zirvesi

Üst Alt