Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

TTNet internet aboneliğinin engeliler için 2024 güncel fiyatları nedir?

mehmet abi

Üye
Konular
74
Reaksiyonlar
0
Merhabalar arkadaşlar 2024 yılı engelli indirimli ttnet İnterneti 8 veya 16 mbss ücreti güncel olarak kaç tldir? İlginiz için teşekkür ederim.

Bunun cevabı için internete bakmanız gerekiyor. Ayrıca engelli indirimi %25. Engelli indiriminden faydalanmak içinde doğruca Telekom binasına gidip başvuru yapmak lazım. Diğer türlü iki iş yapmak olacaksınız. Gidin engelli kimlik ile başvurunuzu yapın

Buradan soracağınıza ilgili kuruma sormanız daha mantıklı değilmidir ?

Türk telekom pişmanlıktır. benden şöylemesi oturduğu yerde kablonet veya türk net internetiniz varsa hiç düşünmeden geçin derim ama dediğim gibi türk telekoma geçersen başın çok ağrısın.

Türktelekom’a hiç bulaşma derim. Memnun kalmayıp aboneliği fesih edersen çok uğraşırsın. İlamsız icra takibi açarlar sen itiraz edersin mahkemelik olursunuz vs. Tecrübe ile sabit. Mümkünse yukarıda ki arkadaşın dediği gibi TurkNet veya kablonet o da olmadı taahhütsüz bir internet sağlayıcısını tercih edin bence.

Bence de telekom pişmanlık superonline ı dene her pakette %25 indirim hakkın var.

yıllardır türk telekom kullanıyorum internete birşey yükleyince 1 veya 2 gün pc açık kalası gerekli oluyor
yükleme hızı çok düşük

İnternet için %25 engelli indirimi başvurusu yapiyorum iki defa yaptım kabul etmediler bir türlü. Gidiyorum müdürlüğe biz birsey yapamayız diyorlar diretiyolar yani mobilde 2 günde indirim oldu ama internet için uğraştırıyor.

@Sivasli, Hangi sebeble kabul etmiyorlar.
Ayrıca Türk telekom piyasada ki en pahalı operatör %25 indirimle bile pahalı fiyatları var.
Başka operatörlerede bakmalısınız zaten çoğu Türk telekomun altyapısını kullanıyor sadece ismi değişiyor.
Değişimden korkmayın kimseye mecbur değilsiniz ben 15 yıldır Türk telekom kullanmıyorum.

Engelli indirimi olarak bir paket yok, ev net telefon cep faturada güncel paket fiyatınından %25 indirim oluyor,faturasız cep paketlerinde mesala paketiniz 1 gb 1000 dakika ondada 1250gb 1250 dakika ilave ediliyor

ben cep telefonu hattı ile ilgili soracağı. turkcell de 2 adet engelli hattı alınabilir mi?

@kara duman,
Bulundugum yerde Altyapı sadece Türk telekom olunca maalesef kullanmak zorunda kaldım. Mesela ilk basvuruda mesaj geldi eksik evrak dedi ikinci başvuru bekliyorum hala mesaj flnda gelmedi gidip soruyorum ne durumda beklemede diyorlar valla gına geldi ama inat ettim peşini birakmicam olana kadar gidicem.

@hanifeaydin,

Bende almak istedim ama şöyle yaptım kendi üstüme bi hat annemin üstüne bir hat şeklinde aldım senle aile bireyin varsa onların üzerine alabilirsin.

@Sivasli, Tamam işte türk telekom altyapısını kullanan bir sürü operatör var türk telekom kullanabiliyorsan onlarıda kullanabilirsin.
Üstlerde ki mesajlarda gigaspeed firmasının linkini verdim.
Engelli paketleri 130/140 tl arası Türk telekom bu fiyatların yanına bile yaklaşamaz.
Ben 100 mb fiber sınırsız 140 tl kullanıyorum ve memnunum.

Üst Alt