Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

TCDD 'de çalışan kim var?

aysemmm

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ben tcdd de çalışıyorum başka varmı orda çalışan :lol:

tcdd çalışanı

bende tcdd çalışıyorum aydın lojistik müdürlüğündeyim

slm bende tcdd mensubuyum gar idari işler. bizim büroda cogunluk bizde :)

merhaba arkadaşlar ben tcdd yol dairesi eskişehir şubede büro işçisi olarak çalışıyorum.kısım şefinin sekreterliğini yapıyorum.ankaraya gidebilmek için sitede becayiş duyurusu yaptım ilgilenen arkadaşlar için gerekli telefonlar duyuruda mevcut.

TCDD

Ben Adalet Bakanlığında Eğitim Uzmanı olarak çalışıyorum. Tcdd de öğretmenlik yapılabildiğini duydum. Öğretmenler Tcdd ne yapar

ben tcdd de çalışmıyorum ama bütün ailem tcdd personeli idi şu an eşimde edirne tcdd tesisler personeli

bende burdayım yeni makinist adayı.aslen izmirde oturuyordum,şimdi sivasa 3 saat uzaklıkda bir ilçesinde.izmire dönebilmek için burda emeklimi olmam lazım.izmire dönebilmek için ne yapmam gerekli?

Re: TCDD

TCDD de öğretmen olanlar Eğitim Müdürlüğüne bağlı olur kurslarda ve seminerlerde öğretmenlik yapar.

Bende aynı kurumdayım.

TCDD

Bende TCDD idari işler mensubuyum Mercann arkadaşımın dediği gibi çoğunluk bizde :p :p

Re: TCDD

Hangi branşta öğretmen çalıştırır TCDD. özlük hakları MEB'e göre nasıldır. Bilgi verirseniz sevinirim.

mrb arkadaslar bende TCDD 6.BOLGEDE CALISIYORUM GISMEMURU OLARAK :wink:

slm arkadaşlar
bende TCDD ankara 2.bölge müdürlüğünde Memur olarak çalışmaktayım. 10.seneyi bitirmek üzereyim.

Bu arada Mehmet1125 sorunu yanıtlayayım.
TCDD de Öğretmen kadrosunda görev yapan bir personel Demiryolllarının mevzuatlarıyla ilgili, Faal çalışan personele (Makinist vb.) verilecek kurslarla ilgili bir branşta öğretmenlik yapar. MEB in özlük haklarının neler olduğu konusunda bir fikrim yok ama TCDD görev yapan bir öğretmen Sözleşmeli statüde çalışır ve 657 Sayılı Kanunun tüm haklarından yararlanır. (İkramiye hariç.)

Balıkesir ili Bandırma ilçesi Kuşcenneti Lojistik Şefliğinde puvantörüm. Atilacığım seninle Sivasta bilgisayar kursunda karşılaşmış ve tanışmıştık. Seni de burada görmekten mutlu oldum... Ararsan sevinirim, arada bir kardeşim... Bandırmadan dahili telefonum 4193.. cep 0506 500 64 65. Herkeze selamlar...

Tcdd (memur) işkazası yapan varmı?

Arkadaşlar tcdd'de sözleşmeli memur olarak çalışıpta iş kazası sonucu engelli olan varmı?Varsa lütfen tanıtsın kendini bilgi alışverişi yapalım.Selamlar

Bende Eskişehir TCDD Şube KİT "Tülomsaş A.Ş." büro kamu işçisi olarak çalışmaktayım..

Üst Alt