Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] Skolyoz ameliyatının ücreti ne kadar?

HOROZKENTLİ

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar, herkese merhaba. benim bi sorum olucaktı...
skolyoz ameliyatının ücreti ne kadar ve SSK`dan ne şekilde faydalanabiliyoruz?
cevabınızı bekliyorum...

ssk lıysan kurum ameliyat ücretini karşılıyo fakat üniversite hastanelerinde ameliyatına doçent giricekse hastane senden doktor farkı alırki bunu ssk dan talep edemezsin birde medikalciler aracılıgıyla karşılanan malzemelerin bazılarını ssk ödemiyo bunuda sen ödemelisin martta oldugum ameliyatta tüm malzemelerin parasını ben vermişdim ssk dan almak şartıyla ama hala hesabıma kurum para göndermemiş burası türkiye :)

unıversıte hastanelerınde fılm emar anestezı hepsıne verıyorsunuz amelıyatı sectıgınız ogretım uyesı docent olabılıyor anestezı fılm emar gıbı seylerı sızden sormadan ogretım uyesı dıye fatura kesıyorlar ama teknısyenlerle muhatap oluyorsunuz ogretım uyesı parasına her turlu amelıyat ıcın

paran varsa özel hastanede ameliyat ol.ssk yada bağkursan devlet hastanelerine gidip kendini oynatma..

Üst Alt