Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Soru] Kalça çıkığı ve skolyozun birarada olduğu kişilerde sağlık sorunları?

efialtis

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar,

bende doğuştan kalça çıkığı vardı ameliyat oldum sonrasında kemik erimesi başladı ve tekrar 4 ameliyat geçirdim tabi bu süreç hep çocukluk dönemindeydi.

22 yaşıma geldiğimde doktorum, bacağımın 1,2 cm kısa olduğunu ve buna bağlı olarakta skolyoz ve kifoz başladığını söyledi. gittiğim ir doktor kesin ameliyat derken bir diğeri hiçbişey olmaz dedi.

Ayağımda yükseklik(1,2 cmlik taban) yokken sapma 57 derece iken tabanla 18 derece çıkıyor.

belimde ağrılar artıyor, ve sol bacağımda dönem dönem karıncalanmalar oluyor

Benim gibi bu sorunları yaşayan arkadaş var mı?

Rahatsızlığını asla ihmal etme arkadaşım ... Özellikle karıncalanmalar olduğunu doktoruna söyle ... Acil şifalar dilerim sana :wink:

teşekkür ederim chronic,

Ama kafam çok karışık 1 doktora gittim ameliyat dedi bir başkasına gittim gerek yok dedi. Ayağımın altında tanbala derece 18 derece iken tabansız 67 derece kime inanıcam napıcam bilmiyorum.

Çok iyi anlıyorum ... Öncelikle sakin ol , şu an panik yapman sana hiç bir kazanç getirmeyecektir ...

Hangi şehirde olduğunu bilmiyorum . Ancak sana önerim İstanbul Florence Nightingale Hastanesinde bulunan Prof.Dr.Azmi HAMZAOĞLU ...

Şifa bulman dileklerimle.

bende skolyoz hastasıyım ve bendede kalça cıkıklıgı var bılgısayar basına gectıgımde sol ayagımda uyusma oluyor ve şişiyor 3 sene evvel ameliyat olmaya gıttıgımde felç olma ihtımalı nedenıyle ameliyat etmedıler.Herkese acil sifalar diliyorum.

Üst Alt