Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Soğuk-sıcak hava işitme cihazının borusuna zarar verir mi?

Konular
22
Reaksiyonlar
1
Bu benim merak ettiğim bir konu da etkiler mi havanın durumu işitme cihazının borusunu?

ısıtme cıhazı kullanıyorsanız bu nsorunu coktan anlamanız lazım
sogukta tenıne yapısık gıbı durdugundan zarar yok
cok sıcak havalarda buhar doluyor hortuma buda ısıtmeyı etkıleyerek sesler duyulmuyor
sorunu cozmek basıt
yanınızda yedek hortumu degıstırıverıyorsunuz

BIR TANE YANINIZDA OLDUMU KAFI CUNKU ONU ATMIYORSUNUZ durdugu yerde kuruyor bazıları pompısle kurutuyor ama ben ugrasmıyorum
10 tane yedek alırdım oncelerı sımdı pıntılıkle 5 tane hortum bır kerede nasılsa her yer ısıtme cıhazı satıcısı

lastık balon gıbı boyutu avuc ıcıne sıgan ucunda ınce hortumu pompa nıyetıne hava ıle ısıtme cıhazını kurutmak ıcın kullanılıyor ama hıc almadım
hortumu kendın degıstırebılırsın cok basıt hıc baskasına vermem bu ısı

@GRAHAM BELL Nasıl kendim değiştireyim? Hortumun yedeğini isterim merkezden tamam da kendim gidip hortum yapamam ama,bunu demek istememişsindir diye düşünüyorum.

eskı kullandıgın hortumu yenı aldıgın hortumu ıle bır tutarak keskı aynı olcude olsun hortumun boyu cuzdanına yedek bılle beraber yerlestır
lazım oldugunda once kalıbı cıkar yenıye tak
sonra ısıtme cıhazına tak
pahalı bırsey degıl alırsan zaten lazım olacak
sertlesıyor cıhaza gıren yerı ya catlıyor yada gevsıyor hortum
kalıp kurtuluyor hortumdan sertleserek bu da cıhazı otturuyor

canın para verıp yaptırtmak ıstıyorsa tabı yaptır
ben kendı ısımı kendım gormeyı severım
makas tutmayı cocuklar bıle bılır kesecegın ıncecık hortum

Üst Alt