Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz ameliyatı devlet hastanesinden doktor önerisi olan var mı?

elifcabi

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba. 45 derece lumbar skoyozum var, 25 yaşındayım. Çok geç olmadan ameliyat olmak istiyorum. Şevki Erdemden randevu aldım ama ameliyat tarihi vermiyor, 14 ay bekleyen bile varmış diye duydum. Başka hangi doktora gitsem bilemedim. Riskli bir ameliyat olduğu için ameliyat olanlara göre karar vermek istiyorum. Önerilerinizi alabilir miyim?

Kayseri'de bir doktor var iyi diyorlar. Sabri batın bir araştır bence ortapedi doktoru

ben ankarada ıbnı sına hastanesınde TARIK YAZAR a oldum bı bak ıstersen

Geçmiş olsun. Ben İstanbul Şişli Etfal hastahanesinde ameliyat olmuştum. Başhekim Hacı Mustafa Özdemir ameliyatımı yapmıştı. Gayet memnunum.

Asla şaşma derimmm HACI MUSTAFA ÖZDEMİR.Şişli hamidiye etfal hastanesi...sanirim turkiyede tek bana legennkemigime vida takti..hic bir doktor cesart edemedi istemedi boyle vaka gormedik dediler..bi haci mustafa bey ben guveniyorum kendime dedi ve suan cok iyiyimmm

Istanbulda gitmedigim ozel ve devlet hastanesi kalmadi..bendeki durum farkliydi en alt omurun yarisi olusmamis saga bakan skolyoz vardi nerdeyse ayagimdan olacaktim..bir turlu ben yaparm diyen doktru bulamadim.hatta gatadaki prof ameliyt olursan bana da haber verirmisn gelip izlim bu ameliyti demisti...benim ameliytla ordaki doktrlr egitm aldi hatta..tek sıkınti legen kemiginde vida olmasi beni zorluyo surekli hareketli bolge diye.ama asla sinir sikışmasi yasamiyorum kurtuldm yeniden dogdum resmen..haci mustafa bey harika bir hekim

Üst Alt