Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sitemizin tasarımı ve yazılım altyapısı yenilendi. 😍

Mobil.

Ama önce hırzlı resim yükle sitesine yükleyip oradan link alıp buraya yapıştırıyorsun.

@çirkin1,

@OturanBoğa abi mesala yazdığımız iletiyi gönderdik sonradan bakıyorum okuyup yanlış yazdığımı fark, ediyorum düzeltim diyorum düzeltilmiyor yazdığımız ileti ?

Deneme

@hozgul, videoyu izledim. Benim mesaj kutusunun içerisinde mesaj yazarken direkt zaten Kalın yazıyor düğmelerin aktif olmaması o yüzden olabilir mi.

Çok güzel site hastalığım hakkında pek bilgim yoktu bu site sayesinde öğreniyorum aklımdaki soruları arkadaşlar sağolsun abiler sağolsun yardımcı oluyor hemen emeğinize sağlık

Evet öyle ben 2008 yılından bu yana takip ediyorum ancak şimdi özel mesaj gönderemiyorum bilmiyorum mesajda alabiliyor muyum.acaba ayarlarıyla mi oynadım yanlış yeremi bastım diyorum.cunku ben telefondan giriyorum

Özel mesaj almak istemiyorum nasıl ayarlayabilirim ?

Eski versiyonda önizleme gibi bir şey vardı. Uzun bir yazı yazdığımda tıklardım ve yazdığım metinle başbaşa kalırdım bir sayfada. Tüm sayfa buna ayrıldığı için yazdığımı daha rahat görüyordum ve düzeltme işi kolaylaşmış oluyordu. Bilgisayarım yok telefondan giriyorum, galiba bundan dolayı benim için önemli bir sorun gibi geldi.

Ön izleme yeni versiyonda da var telefondan görüntü ekledim. Mesaj yazdığın alanın sağ üstünde kağıt üstündeki mercek olan simgeye tıklaman gerek.

@Life cevap için teşekkürler ama benim aradığım bu değil. Dediğiniz yeri tıkladım, öncelikle başka sayfaya gitmedi, sadece yazı alanını gösteriyor ve düzenlemeye izin vermiyor sadece görmeni sağlıyor. Eskiden tıkladığımda başka bir sayfaya giderdi, resim eklemişsem resimde görünürdü. Düzenlemeye de açıktı.

Şimdi denedim de resim dediğiniz yerde de göründü. Başka sayfaya gitmiyor ve düzenleme yapılamıyor. Gerçek anlamda önizlemenin hakkını veriyor da eski versiyon güzeldi bence. Tekrar teşekkürler.

Yeni konu başlatım, ana sayfaya düşmüyor, nasıl yapacağım?

Üst Alt