Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SGK Hasta Alt Bezi Raporumu yeniledim. SGK'ya nasıl işleteceğim?

inzibat

Üye
Konular
40
Reaksiyonlar
5
Arkadaşlar, hasta alt bezi raporumun süresi dolmuştu yeniledim. Tekrardan başka bir işlem yaptırmak gerekiyor mu?
SGK ya kayıt yenilemek istedim ama daha önce kayıt oluşturuldu diye uyarı veriyor..
Böyle bir durumla karşılaşan olduysa bilgi vere bilir mi?

Bağlı olduğunuz ilçenin sgk binasına gidin rn sağlıklısı bu yönde

inzibat Hasta alt bezi raporunu nasıl yenilediniz nasıl bir süreç işliyor bahsedermisiniz biraz.Rapor kendiliğinden yenilecek diye söylentiler vardı.

hasta alt bezi ödemesi yapılmadı daha.

Gecen ay raporları yenilettim. istendiği şekilde düzeltim. gaziantep'te yaşıyorum.. hasta alt bezi ödemesi daha yapılmadı bana.? Bu konuda bilgisi olan varsa lutfen cevap verırse memnun olurum.

Hasta alt bezi raporunu nasıl yenilediniz nasıl bir süreç işliyor bahsedermisiniz biraz.Rapor kendiliğinden yenilecek diye söylentiler vardı. besalti20

Nöroloji doktoruna gittim ve rapor sürem dolmuş dedim. E-Nabız sistemine giriş yapıp baktı. Evet bitmiş dedi ve yeniledi. Her şey sistemden yenileniyor, elden bir evrak verilmiyor.
Ben nöroloji doktoruna gittim siz ilgili bir branşa gidebilirsiniz.

velhasıl08

Rica ederim.

E Devletten girip baktım işlem sürüyor diye yazıyor.
Bu ay bez parası alan oldu mu acaba...

inzibat biz de yenileyeceğiz de yenilenen raporu SGK'ya götürmemiz gerekiyor mu? Yoksa otomatik giriyor mu sisteme?

SGK ya götürmedim. Sistem otomatik tanıyor. Bende sgk sitesinden yeniden yüklemek istedim, kayıtlı olduğumu belirtti sistem.

biiz 17nisanda baş vurduk sigk yeni onaylandı 10 temmuzda alabilrsiniz diyor tolu ollarak alan varmı

Bizim 1 temmuzda bitiyor illa bittikten sonra mı yenilemem gerekiyor yoksa önceden yenileyebiliyor muyuz? Ayın ilk haftası yatıyor çünkü arada boşluk olursa temmuzda alamayabilirim maazallah. Cevaplayabilir misiniz?

besalti20

Bizim de yatmadı bu ay sistemsel bir değişiklik var herhalde hükümet değişti ya belki ondan geçikmiştir 6 ay önce yenilemiştim raporu.

Kingkong

Benim rapor bittiğinde henüz bu ay hesaba yatmamıştı. Dün baktım raporu ayın 1 inden sonra yenileetiğim için 15 tl eksik yatırmışlar. Sizin şansınıza ayın 1 i olması kötü denk gelmiş. Doktorla görüşüp bir kaç gün önceden yenilemeyi deneyin. Sorun çıkartacaklarını sanmıyorum.

Dün İstanbul ili olarak benim hesaba yatmıştı.

Arkadaşlar...bez raporunun tanı kısmında tam olarak ne yazması gerekiyor..?

Üst Alt