Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması

selda
bu onun 4. evliliği ben 5. olcam kısmetse ilerde :eek:

Senin hala ümidin zımba gibi yerinde yani başarı....:D

laila
bu dünyada değilse ahirette eşi olurum bende
biggrin.gif

Senin yara derinde başarı,haydi bakalım sende bu azim varken burdada öbür taraftada hem hurileri yakalarsın hem aşkına kavuşursun anlaşıldı... ; ) örnek almak lazım önce kafaya koyacaksın sonrada şartlar ne kadar olumsuz görünsede sonuna kadar gideceksin..Kim tutar seni be başarı...:D

sonunda kadriyenin yeni adresini buldum burnumuzun dibindeymişlerde haberimiz yokmuş meğerse
biggrin.gif
geçende kavga ettik kadriyenin adamıyla
biggrin.gif
Allahtan adam karete bilmio
biggrin.gif
bi iki kere vurduysada bana sonra yere düştü sonra bende adeta hıncımı alır gibi iki kere suratına vurdum
biggrin.gif
sonrada tıydım bide geçende şikayet ettiler beni savcılığa yok çocuğunu rahatsız ediomuş hanfendininde bilmem neymiş nabayım senin 10 yaşındaki çocuğunu sevdiğim sensin çocuğun değil
biggrin.gif
ecel gelio ama kimin için belli değil
biggrin.gif

hahahahahha:):):) Başarı, dikkat et kendine.. Başına iş alacaksın.. Gel vazgeç sen bu sevdadan.. Kadriye'den sana hayır yok..:) Ayrıca, bence sen çok çok daha iyilerine layıksın....:)

Elleeriiin kadınısın seni sevemeem de, çık işin içinden..:) Kalbini dinleme, inşallaaah ama inşallaaah Kadriye'den çok çok daha iyisi çıkar karşına, seni çoook çoook sever, sen de çok çoook seversin inşallaaaaaah! Benim dualarım pek kabul olmuyor ama ben genede senin için dua edicem..:)

Madem seviyorsun, bırak eşi, çocuk çoluğu ile mutlu olsun.. Onun mutluluğu için gerçekten seviyorsun madem içine göm duygularını.. Unut gitsin, canımcım..:)

rahmetli eşi onu bana emanet etmişti ben emanete sahip çıkamazsam yarın ahiretde benden hesap sorar sonra ben bu olayı namus meselesi yaptım nese fazla konuşmayım gelecek bakalım neler gösterecek

oyy oyy gözlerimden dolu dolu yaş geldi :)

ne güldüm yaa :)

başarı, Kadriye'den haber var mı:)

Üst Alt