Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sayın diye yöneticisi bülent bey bülent bey sürekli erkeklerden mesaj alıyorum

gulsah33

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Sn.bülent bey bu siteye girme amacım sadece kendim gibi engelli raporu olan arkadaşlardan ki artık kimseyi arkadaş kelimesini kullanmak istiyorum bilgi almaktı sizden bilgi edindim teşekkür ederim günlerdir özel mesajlar bitmedi artık ifşada edebilirim hesabımı iptal edemedim hesap iptali istiyorum

lütfen bunu ifşa edin. Burada bile insanlar sorunlara çozüm ararken, boyle kafalar olduğu sürece..........

Şimdi bana kafasinca hakaret etmeye çalışıyor şizofrenmisin diyor çok uyanık bunlar hem suçlu hem güçlü

Şizofreni yada bipolar küçük görülmez hepimiz engelliyiz ben evliyim ve özelden yazılan mesajın amacını bilecek kadar zekiyim daha öncede bu sitede bu tacizler olmuş üyelik iptali rica ediyorum

siz neden mağdur olasınız. yapılması gereken ifşa etmeniz ve gereğinin yapılması. bilgi alısverisi kesilsin o kisilerin.

Şizofreni yada bipolar küçük görülmez hepimiz engelliyiz ben evliyim ve özelden yazılan mesajın amacını bilecek kadar zekiyim daha öncede bu sitede bu tacizler olmuş üyelik iptali rica ediyorum

üyenin tam bilgilerini paylaşırmısınız

Cok basit özel mesajları ayarlardan kapatın kimse mesaj atamaz

BEN bilmiyorum açıkçası o yüzden engelleme yapamadım bana yazan eminim başka bayanlarada yazdı ve hastalığımdan dolayıda beni küçük görmeye çalıştı

lütfen bunu ifşa edin. Burada bile insanlar sorunlara çozüm ararken, boyle kafalar olduğu sürece..........
ifşa edeceğim çünkü makounichi rumuzlu kişi şizofrenimisiniz vs dedi bu apaçık özel mesaj ayıp anlara ait

Arkadaşlar kimseye güven olmaz haberlerde görüyoruz izliyoruz memleketin dört yanı hacı hoca kılıklı sapıklarla çevrili kimseye güven olmaz dikkatli olun geçmişolsun.

Makounichi hakan _39 bu gün özel mesaj atanlar kadın üyeler özellikle bilsin

Ve makounichi bana şizofrenmisiniz diyor tamam adımı ifşa edin diyor kimse burdan hastalıkları ile ilgili küçük görülemez ben bipolarım o burda hangi bayana selam tanışma mesajları atılsa yanlış anlamaz yazarmısınız bugün bu ikisi dün 4-5 kişiden mesaj aldım ve benim atak geçirmeme neden olduğu için paylaşıyorum artık yazmıyım

BEN bilmiyorum açıkçası o yüzden engelleme yapamadım bana yazan eminim başka bayanlarada yazdı ve hastalığımdan dolayıda beni küçük görmeye çalıştı

ifşa edeceğim çünkü makounichi rumuzlu kişi şizofrenimisiniz vs dedi bu apaçık özel mesaj ayıp anlara ait

sayfanın en altında iletisim bolümünde bu durumu bildiren mesaj atın. gereğini yapsınlar

Evet özel mesajlar ayarlarını değiştirdim şimdi masaj almayacağım inşaallah

Ben bunları yazmam ifşa nedenim kadın üyeleride korumaktı burası arkadaşlık tanışma sitesi değil hepimizin kişilik hakları var ben evliyim bu konuyu kapattım sağlığım etkilendi

sayın oturanboğa sizden ricam eğer imkanınız varsa mesajlarıma ulaşma gibi yayınlayın kimse zan altında kalmasın ne yazmışım o ne yazmış herkes görsün bu ülkede bir algı var bir bayan rahatsız ediliyorum deyince o haklı erkek sapık oluyor ama kız erkeğe yazınca ayıp olmuyor ki ben bu şahsa asılmadım mesajlarım yayınlanırsa herkes görecektir ama yinede paylaşmayıp bana yafta atacaksanız üyeliğimi silin

Sen bana mesaj attın ben ifşa edince şizofrenmisin dedin oturan boğa mesajların tümünü ortaya çıkarıp ulaşsın kardeşim ben evliyim ben kimseye burda özel mesaj atmam buna ihtiyacım yok bana şizofrenmisin yazmanda beni bunları yazmama itti kimseyle boşyere iftira atacak karakterde değilim ben mesajları buraya aktaramadım site yöneticisii aktarabilirse olur ve benim üyeliğim iptal olsun sadece sen değil kaç kişi mesaj attı

BURDA HEPİMİZ ENGELLİYİZ HEPİMİZİN PSİKOLOJİK DESTEĞE İHTİYACI OLABİLİR ŞİZOFRENİ YAZARAK KÜÇÜMSEDİĞİN İNSANLAR İFTİRA ATMAZLAR HATTA KİMSEYİ KÜÇÜMSEMEZLER BEN BİPOLARIM ONUN İÇİNDE AYNISI GEÇERLİ BURASI TANIŞMA ÖZEL MESAJ ATMA SİTESİ DEĞİL BANA EVET ATAK GEÇİRTTİNİZ ELBİRLİĞİYLE BU MESAJLARLA YAZACAĞIM BİRŞEY YOK OTURAN BOĞAYA BIRAKIYORUM

"merhaba" "tanışalım mı" vb. içerikli mesajsa eğer kastettiğiniz şey, bunlar taciz sayılmaz doğal olarak. İlgilenmediğinizi yazabilirsiniz ya da yanıt vermezsiniz, buna karşılık karşıdaki kişi yazmaya ve ısrara devam ederse konu o zaman taciz düzeyine gelmiş olur.
Bahsettiğiniz yazışmalar bu bağlamda taciz mi? gulsah33

"şizofren misin" ifadesi kullanılmışsa bu en hafifiyle kaba ve saygısızca olmuş. Kişinin kabalığını gösterir. Muhatabı özrü hak eder. makounichi

sayın Bülent bey ben kafasında kendince bir şeyler kurduğu için şizofren dedim çünkü selam nasılsınız yazmıştım ve beni asılmakla itham etmişti hanımefendi bende bunun üzerine kusura bakmayın dedim ama aynı kişi ısrarla beni forumda deşifre edeceğini söyledi (neyim deşifre olacaksa orası da muamma ) bende o yüzden şizofrenmisin dedim asla aşağılamak için söylemedim ama düşünün burda kaç yüz bin kişi var ve bu Gülşah hanımın forumdaki mesajlarını görünce benim hakkımda yanlış düşüncelere kapılmaz mı insanlar bu durumda bir özrü de ben haketmiyor muyum

Not: Bu arada şizofren engeli bulunan kardeşlerimden de özür dilerim kırdıysam eğer

makounichi

Olsun, bu tür bir ifade çok kaba ve kırıcı. Hayatımız bunlarla mücadele ile geçerken bir de burada bunların söylenmesi bence de hiç olmamış. Talihsizlik. Umarım muhatap affeder.

Diğer yandan, dediğim gibi, her "merhaba"ya taciz dersek yandık.
Ama kadınlar bu ülkede öyle boktan tacize uğruyor ki, ne deseler haklılar.

Karşılıklı özür dileyin el sıkışın 🤝konu kapansın:)

Bu tür şeyler dozunu aşmadığın sürece olabilir, yanlış anlaşılmalar vs...

Bülent Bey'in ifade ettiği gibi bir şey yoksa el şıkışın konuyu kapatın.

sayın Bülent bey ilk mesajınızda demişsiniz ki bu kişinin kabalığını gösterir insan haketmediği bir tabirle suçlanınca sinirlenir bir anlık sinirle kötü söz söyler ve pişman olup özür dilerse bu onun kaba olduğunu göstermez özür dilemek de erdemdir Gülşah hanım özür dilemezse inanın üzülmem ama haketmediğim şekilde yaftalanmak hiç kimsenin hoşuna gitmeyeceği gibi benimde gitmez

ben şizofreni engeli olan arkadaşlardan özür diledim zaten bir anlık gaflete düştüm söylediğim için de pişman oldum Allah da içimi biliyor kimseyi basite indirgediğim de yok her insan kendi özünde çok değerlidir hatta bazı engelliler çok şükür zihinsel engelli değilim dese de zihinsel engelli kardeşlerimiz de çok değerlidir her insan değerlidir her insan gibi bende hata yaptım ve özür diledim bu konuda da başka yorum yapmayacağım

Bülent bey sizin ciddiyet sahibi biri olduğunuzu biliyorum benim bir kaç saattir içim içimi yedim amacım gerginlik çıkarmak polemik asla değil bana dediğim gibi bir kaç gündür özel mesajlar geldi burası Türkiye çoğu kadın aynı durumdan mustarip zaten öfkeliydim daha çok öfkelenerek belkide ifşa ettiğim ismi yanlış anladım dediginize katıldım fakat görduyseniz tanişabilirmiyiz mesajlari atanlarda var 9-10 kişi hepsine bakabilirsiniz en sonunda bugün çok öfkelendim böyle mesajlar çok gelince selam yazanı bile yanlış anlarsiniz haziran ayında da bir hanfendi mesaj atanları size şikayet etmiş yorum yapmış bugün okudum benim abim şizofreni ben bipolarim bu tabiki küçümsenemez ben kendim adıma bir kul hakkına girdiysem kusura bakmayın bu konularda çok etik bir insanım pandemi döneminde de herkese sağlık dilerim bu siteyi benim gibi hastalıklarından mustarip malulen emeklilik isteyenler için takip ettim iyi akşamlar

Benim bipolar olan çoğu arkadaşım dm mesajlarında tepkileri genellikle sert oluyor diyelim ki birini dediğiniz gibi bülent bey yanlış anladım diğerleri asla yanlış anlaşilacak tarzda değildi direkt açıkça yazmış ben konuyu kapattım şu dakikada

Burdaki bütün şizofreni ve bipolar üyelerede selam olsun ben hayatımda şunu yaşadım onlarda yaşamıştır bir lafı diyorlar sen şizofrenmisin nasıl olsa yanlış anlayabilirsin aksine bile biz bir insanım iyi niyetli olup olmadığını çok iyi çözeriz insanlar kendi hatalarını gömüp bizi suçlayabilirler benim abim üstün zeka mesala fakat şizofren benim yaşarken prensip edindiğim kurallarim var bunun dışınada çıktığımda da dürüst olmam sizin yanlış anlaşilmak istemezdim

Buraya mesaj atan arkadaşlarım hepinize çok geçmiş olsun şizofren veya bipolar olmamız bizim elimizde değildi bizim ne zorluklarla mücadele ettiğimizi çok iyi biliyoruz siz özelden mesaj alan arkadaşları engelleyin ya oyun adı altında alay konusu edenler var onlara ne diyelim yada defğiniz gibi bizim yazılanları anlamıyoruz yada atak geçiriyor yada zihninde yaratıyor gibi karalama damgalanma yiyoruz bu toplumda da böyle ne yazı kı hakkınızı arayın arkadaşlarım kimse sizi olduğunuz gibi kabul etmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda oyunlarda oyun oynamak istemediğim insanlar var mesela tartışma yapmk zorunda değilim ama saygı olmak zorunda alay edilecek olan zavallı zihniyetler...

Ve şuan atak geçirdim maalesef yaşadığım olaylar beni sarstı çünkü zaten hayatımızda öyle güzel gitmiyor ve bütün zihinsel ve duygusal ruhsal olarak engelli olan kardeşlerime selam olsun...

Bu makounichi nickli kisi kadin uyelere ozelden yazma isini aliskanlik haline getirmistir dikkat edilmesi gerekir

Birincisi burası engellilerin olduğu tanıştığı hatta bazılarının tanışıp evlendiği bir site. İsteyen istediğine mesaj atar tanışmak için rahatsız etmediği sürece. Ben bütün kadın üyelere mesaj atmıyorum. Atarsam da tanışmak istemeyince rahatsız ettiğim için özür diliyorum. Bu denizin kızı nickli üyeye mesaj attım ama rahatsız etmedim. Tanışmak istemediğini söylese ben bir daha yazmazdım. Eğer rahatsız ettiğimi gösteren mesajlarım varsa göstersin burada kimin terbiyesizlik yaptığını herkes görsün. Bir de anlamadığım biz erkekler kızlara tanışmak için yazınca sapık oluyoruz. Kadın üyeler yazınca bize doğal karşılanıyor. Keşke bende kadın üyelerin bize yazdığı mesajları ifşa edebilseydim. Burda iyi tanıdığınız ama aslında gerçekte nasıl biri olduğunu gösteren mesajlarını gösterebilsem. Keşke boyum kısa diye erkekliğimi soran engelli kızları ifşa edebilsem. Ama kızlar iyi erkekler kötü. Siz öyle bilin hiç umurumda değil. İnsanlar nasıl düşünecek hakkımda diye düşünmeyi bırakalı çok oldu.

Yüzsüzlük ne demek ben tanışmak için yazdım inkar etmiyorum sen konuşmak istemiyorsan yazma ve insan gibi söyle hakkımda da ahkam kesme

Yüzsüzlük ne demek ben tanışmak için yazdım inkar etmiyorum sen konuşmak istemiyorsan yazma ve insan gibi söyle hakkımda da ahkam kesme

Burası bilgi alisverisi yapılan bir site degilmi.Engellilerin sorunlarını çözmek veya yardımcı olmak için kurulmuş,aynı rahatsizliklardan deneyimli arkadaşladan bilgi almak için kurulmuş bir site.Simdi sen gidip özelden mesaj yazarsan tabiki yanlış anlaşılma olacaktır.Arkadaslik için kurulmuş siteler var.Arti sosyal medya da bu tür olaylar var.Siteyi amacı dışında kullanmaya çalışıyorsun bence.

Üst Alt