Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sakatları 3 yıl daha engellemek isteyen tembel kurumlara ve bürokratlara dur de!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanalda da olsa desteğimi büyük bir zevkle verdim.Keşke taksime de gelme şansım olsaydı...Öncülük edenlerin emeklrine sağlık...

Keşke belirlenen gün ve saatlerde tüm illerde aynı eylem gerçekleştirilse......

arkadaşlar yedi yıl dediğin nedir bu kısacık sürede kim ne yapabilirki insafınız kurusun hemi sizin:( daha çok 7 artılar görürüz gidişat öyle :( yazık bizs engellilere

Engellilere ev hapsi cezası meclisten geçti: http://www.engelliler.biz/forum/mev...-istedi-hukumet-sakatlari-evlerine-tikti.html

ey yüce allah'ım bu cuma gecesinin yüzü suyu hürmetine bu gece utanç yasaına evet diyenleri,biz engellileri insan yerine koymayanları görevlerini yapmıyanları bizleri suistimal edenleri sana havale ediyoruz hakkımızı helal etmiyoruz...Utanc yasasi gecti....

İÇİMDE KALMASIN YAZCAM...dernekler hep bedensel engelli,işitme engelli,zihinsel engelli,görme engelli dernekleri İŞLERİNE GELİNCE HEPİMİZ ENGELLİYİZ hepimiz özürlüyüz diye yırtınan eli kolu sağlam engelliler neden yok bu eylemde hepimiz engelliyiz işte ortada çıkar engellisiyiz

Saygılar...

Moralinizi sakın bozmayın arkadaşlar:)
Şehirler bizim olacak, hepimizin:)

İmzamı attım face sayfamda da paylaştım. Mutlaka bana destek olacak arkadaşlarım olacaktır.
Bize yapılan bu haksızlığa sessiz kalmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt