Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı engelli memur sınavından kaç puan aldınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmet111 gönderdiğiniz haber 5 ocak 2010 da yayımlanmış. Ve 2010 yılını söylüyor.
2011 DEĞİL :(

mehmet111 ona bakarsan 2010 yılı içinde 38 000 kişi atanacaktı ama fos çıktı.

Selam arkadaşlar bu gün net olmamakla birlikte bir duyum aldım mülakat olacagı söyleniyor başka duyan varmı? Sağlık bankanlığı sitesinde öyle bir yazı yok.

yav arkadaslar ben halan bır cvb alamadım ben ılk ögretım hızmetlı bölumunden gırdım sınava 62 puan aldım ve %40 raporum baraj felan varmı sansım varmı?

62 puanlla boşa umutlanmayin.çok yüksek alanlar bile umutlanamiyorken size şansınız var demek isterdim ama malesef bence işe giremezsiniz.

merkezi sınav sistemiyle bu kadar yüksek puan alabileceğinize inanıyormusunuz özellikle ösym yaparsa bu sınavı . Kpss bir örnek sorular nekadar zordu

MEB de çalışan arkadaşlarımız ( Özellikle Eğitim Teknolojilerinde..varsa eğer :) Sağlık Bakanlığı atamalarının hangi puan seviyelerinde olabileeceği hakkında kulaklarına gelen hiçmi tüyo ları yok :)

arkadaşlar puanlar her ilde farklılık gösterecek. baraj diye bişey yok. kimi illerde 90 lar ile atamalar olabilirken kimilerinde de 60 larla olabilir.

merkezi sınav sisteminde sorular istediği kadar zor olsun önemli değil. zaten o zamanda belli bir baraj sistemi ile herkesi yerleştirirler. belki en düşük baraj seviyesi 40 puanla başlar kim bilir. ama yeterki yapsınlar.

yeşilli;

Merkezi sınav sisteminde baraj yapacaklarını hiç sanmıyorum. Mesela ben istanbuldan gireceğim istanbul 30 kişi alacak diyelim. Baraj 70. 70 i aşanda 100 kişi var eee bu 30 kişiyi doğal olarak en yüksek alan ilk 30 kişiden alacaklar.Geri kalan 70 de foosss oturacak oturduğu yere.

Arkadaşlar sadece il merkezlerine mi yoksa ilçelere de yapılacak mı bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

Sadece illere. İl Sağlık müdürlükleri kazananların nerede çalışacağını belirleyecek. Yani taşra veya merkez durumu kendi inisiyatiflerinde.

bir dahaki sınava bende gircem inşallah iyi puan alırım

offff offfff........

Ne yapacaklarsa yapsınlar ne bu ya bir yıl geçmesini mi bekliyorlar

arkadaslar bende konyadan gırdım lıse mezunu olarak puanım da 90 nasıl olabılır mı ii bir puan mı merak edıyorum yaa bana yorum yapın lutfen .

hasan 90 puan kötü bir puan değil konya kaç kişi alıyor senden yüksek yapan kaç kişi var bunlar önemli inşallah olur

arkadaşlar

benimde sağ kolumda kas gerilmesi var çok küçükken rapor almıştım %40 tı lise 4üm
şuan acil tıp teknisyenliğinde okuyorum bu sınava nasıl katılabilirim biri yardımcı olabilirmi

mtdrmll;

Bu sınav oldu atamlar bekleniyor.Sen önümüzdeki sınavlara katılabilirsin onların duyurularıda DPB den ve burdan takip edebilirsin.

Arkadaşlar sağlık bakanlığında Elektronik teknikerliği işi yapanların net maaşı nekadar acaba bilgisi olan yada tanıdığı olan varmı sorsa saygılar...

arkadaşım döner sermaye ile toplam 1800 - 2000 TL yi felan buluyo maaşı bi tanıdığımdan biliyorum

ya arkadaşlar ben bu sınava aksarayda girdim 70 puan aldım büyük bi ihtimal atanamam herhalde
gene de hayırlısı

arkadaşlar aldığınız puanı yazıyorsunuz ama lise mi, ilköğretim mi, lisans mı hiç belirtmiyorsunuz ondan sonra diğerlerinden puan hakkında yorum yapmalarını istiyorsunuz. böyle olmaz ki !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt