Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Saç dökülmesine ne iyi gelir?

CORTU

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
42
Arkadaşlar saç dökülmesi için neler kullanıyorsunuz?, deneyip faydasını gördünüz ürün varmı? Tetkikler normal. Dr gitmedim. Bir ara gitmiştim. Ampul vermişti. şampuan içine kırarak kullanmıştım.

Etkisi kanıtlanmış en iyi yöntem minoxidil ve dermarollerı birlikte kullanmak. Yan etkisi en az yöntemler bunlar. Daha etkili yöntemler de var ama erkekliğe kalıcı hasar veriyor. Bioxcin kimisinde işe yararken kimisinde tam tersi etki gösteriyor. Misal benim saçlarımda dökülmeyi daha da fazla arttırmıştı. Bunun dışında biotin ve çinko takviyesi de işe yarayabilir, tabi uzman kontrolünde. Bunun dışında yeşil çay ve kabak çekirdeğinin de saça iyi geldiğini söylüyorlar.

hiç nir tahlile dayanmayan çinko vs gibi ek içerikler saç çıkarıyım derken başka yerlerinizde hasara sebeb verebilir

bir dermatolağa gözükün ve gerek duyarsa kan sonuclarınız doğrultusunda uygun olanı önerir

yoksa hepimiz biotin iç at kuyruğu yağı sür gibi söylemler dile getirmeyi biliyoruz

sağlıklı günler

birkaç dal taze biberiye filizini belirli miktarda suda kaynatın. koyu renk alınca altını kapatıp soğumaya bırakın ama biberiye içinde kalsın. daha sonra süzüp saça masaj yaparak uygulayın. 1 saat sonra yıkayın. 2 ay sonra bebek saçlar kalınlaşmaya başlar, normal saçlar gürleşir. Kardeşimde ve bende yapıyor ve etkisini görüyoruz. kimyasala gerek görmedik

@smurf söyledikleriniz için teşekkür ederim.@Entellektüel tabi haklısınız söyledikleriniz için çok saolun.@dreamfail söylediklerinizi duymuştum denemeye cesaret edememiştim saç olunca çok teşekkür ederim paylaştıgınız için.

Üst Alt