Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rapor ve ehliyet arasındaki çelişkili ifadeler bir soruna yol açar mı?

mirhat hocam çok yüksek dozda kullanmıyormusunuz? acaba rahatsızlığınız nedir

15 mg kullaniyorum yanında risperdal consta enjeksiyon lamictal 100mg cipralex 10mg hissettigim anladığım kadarıyla düşünce bozukluğu ve sanrilara iyi geliyo bendekiler artık yok gibi bişey kafam rahatladı baya bi

Breh81 Hocam uyku durumunuz nasıl?Gündüzleri dinç olabiliyor musunuz?

Vtecll sabahları kalktığımda halsiz bitkin oluyorum ama hareket etmeye başladıkça kendimr geliyorum fazla ilaç kullandigim için diğerlerinde yapiyo olabilir bı kaç gündür yarım alıyorum istersen sende öyle yap agr geliyorsa yarım almak daha iyi geliyo

Rexapin Mucizesi

BowF3T.png

Ben 15mgram ağızda dağılabilir tablet kullanıyorum.
Daha çabuk kana karışıyor normal hapa göre.
Doktor öyle söylemişti, içtikten 30 dakika sonra böyle bir beyninizde yavaşlama rahatlatıcı özelligi başlıyor.

Rexapin'in diğer antipsikotiklere göre, farkı. En az bir anksiyolitik kadar rahatlatıcı özelligi var.
Risperdal kullanmıstım onda o etkiyi göremedim.

Rexapin tek başına anksiyete için bile kullanılıyor cok güzel bir ilaç.

BowF3T.png

Ben 15mgram ağızda dağılabilir tablet kullanıyorum.
Daha çabuk kana karışıyor normal hapa göre.
Doktor öyle söylemişti, içtikten 30 dakika sonra böyle bir beyninizde yavaşlama rahatlatıcı özelligi başlıyor.

Rexapin'in diğer antipsikotiklere göre, farkı. En az bir anksiyolitik kadar rahatlatıcı özelligi var.
Risperdal kullanmıstım onda o etkiyi göremedim.

Rexapin tek başına anksiyete için bile kullanılıyor cok güzel bir ilaç.

boy kilo nedir? bu dedidiğiniz dil altı sanırım, bende 5buçuk yıl kullanmıştım

bende 13 senedir olanzapin türü olaxin 20 miligram kullanıyorum
diğer ilaçlara göre çok daha az yan etkili güzel bir ilaç

ama bunun yanında diğer kullandığım ketiapin türü gyrex 400 lük
çok yan etkili ilaç mecburen kullanıyorum kullanmasam uyuyamıyorum

olaxin reksapin ozaprin zeyprexa hepsi aynı ilaç olanzapin türüdür

derbeder4 Ben anksiyete için kullanmaya başlamıştım. Cidden korkusuz yapıyor insanı.
Gel gelelim çok pahalı bir ilaç, ilaç bitmeden randevu işini çok iyi ayarlamak gerekiyor.
20 mgram'ı şuan 300 liraya satılıyor. Öyle doktor randevusu alamazsan eczaneden almak pahalıya gelir.

devletimiz sağ olsun yoksa nasıl alırdık bu ilacı çok pahalı

bu ilaçlar raporlu ücretsiz alabiliyoruz ben üç aylık
sağlık ocağından yazdırıp alıyorum

yıllar geçti red geldi sadece vakıflar muhtaç maaşı alıyorum
yıllar oldu beni nasıl hatırladınız bravo

olanzapinde en belirgin yan etki iştahtır

doktorum kendini frenle hamur tatlıdan uzak dur dedi

akşam hapı içiyom bi iki saat sonra o biçim iştahım artıyo 2 tane goflet yiyip rahatlıyom
dedğim gibi hamurlu şerbetli tatlılardan uzak duruyom

gerçi ben sadece olanzapin 20 mg kullanıyom
yani yanında başka ilaçlar kullananlarda nasıl yan etki yapar onu bilmem
psikotik bozukluk benim

mesela ilaç kullanmayan normal bi insan bi bardak su içer ben 3 bardak birden içiyıom

paranoya mehmetçik vakfı diğeri hepsine red geldi malesef

dedim ya bir tek vakıflar genel müdürlüğünden
muhtaç maaşı alıyorum okadar

askeri raporda teşşiz ne yazıyordu benimkinde bir hecmeden fazla tekrarlayan psikotik bozukluk bilirsin askeri teşşizler farklı oluyor biraz
derbeder47

benim durumda aynı senin gibiydi 10 ay yaptım elverişsiz raporu aldım benimkide ret geldi

benim askeri raporu aynı bir hecmeden fazla tekrarlayan anti psikotik
bozukluk ile askerliğe elverişli değildir sivil raporum ise yüzde seksen
şizoaffektif bozukluk

Mutlu olamıyorum

Rexapin'in yanında Lustral kullanıyorum ama içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor.
Her şey den sıkılıyorum.

Ben de öyle.Konsantre olunacak hiçbir işi yapasım gelmiyor.Kendimi güçsüz hissediyorum.Rexapini prozacla içiyorum.Aileme göre iyiyim ama bence değilim.

bakım parası şeyden dolayı almıyorum anladığım kadarıyla
yanlış değilsem bakım parası alırsam vesayet altına alınırım diye
korkuyorum yani çocuk gibi imza yetkisi falan olmayacak
ama şimdi özgürüm

bakım parası almak için günlük ihtiyaçlarını tek başına
karşılayamaman gerekiyo yani yanlış anlamayın felçli yatağa yada tekerlekli sandalyeye bağımlı olmanız gerekiyo
ben yıllar önce raporumda ağır özürlü yazıyo diye başvurdum eve gelen heyet biz insan sarrafı olmuşuz hemşerim git çalış dedi

bilipmi konuşuyon bilmedenmi alan arkadaşlarımız var sitede hem sana vermezler maddeye dayalı psikozsun sen senin oran kurtarmaz size en fazla 40 veriyorlar zaten

neyi bilmeden konuşuyom
oran 54 ağır özürlü evet yazıyo

özür dilerim arkadaşlar yanlış anlamayın ben almasından yanayım arkadaşımızın yersiz şüpheleri var şizofreni kolay bir hastalık degil bizimki tamamen ruhsal hayat şartları zor allah hepimizin yardımcısı olsun

derbeder47
nizamettin seni unutmak mümkünmü aynı devreyiz ekpss mücadele verdik ankarada sen baya ekpss mücadelesi verdin:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

paranoya doğru ne günlerdi 6 gün açlık grevinde bulunmuştuk
ben memur olamasamda bizim sayemizde ekpss kadro sayıları
artmıştı seni bilemedim kusura bakma

Üst Alt